WordPress Uzmanı mı Arıyorsunuz? (%100 Memnuniyet Garantisi)

WordPress uzmanı mı arıyorsunuz? O halde tam üstüne bastınız. Ben sizin için wordpress konusunda profesyonel derecede hizmet verebilirim. WordPress SEO uzmanı olarak da sorunlarınıza çözüm üretebilirim. Freelance wordpress uzmanı olarak size kaliteli, uygun fiyatlı ve %100 memnuniyet garantili hizmet verir ve sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirim.

Yıllarca wordpress siteleri oluşturup bu sitelerle ilgili çalışmalar gerçekleştirdim. Ayrıca hmtl, css, php ve js kodlama dillerine hakimim ve bu hakimiyet sayesinde wordpress sorunlarınızı kısa sürede çözüme kavuşturabiliyorum.

WordPress uzmanı olarak bionluk, sadeceon, wmaracı, r10 gibi platformlarda insanlara kaliteli hizmetlerde veriyorum.

Yaptığım tüm işlerde %100 memnuniyet garantisi kuralını asla pas geçmiyorum. Bana gelen talepleri en kaliteli bir şekilde yerine getirip müşterilerimin memnun kalmasından oldukça keyif alıyorum.

WordPress Uzmanı Olarak Hangi İşleri Yapıyorum?

WordPress uzmanı olarak size aşağıda sıraladığım konularda destek olabilirim:

  1. WordPress kurulumu ve temel ayarları
  2. WordPress hızlandırma
  3. WordPress tema ve eklenti kurulumu
  4. WordPress full iç SEO ayarları
  5. TBM ve ziyaretçilerinizin artmasını sağlayacak yeni anahtar kelimelerin bulunması, anahtar kelime analizi
  6. Rakip site analizi
  7. Google Adsense onay alma
  8. Google Adsense Danışmanlığı
  9. Google Adsense reklam yerleşimi
  10. Google Ads Danışmanlığı

# Mevcut wordpress sitenizin size para kazandırmasını sağlamak amacıyla Google Adsense’den onay almasını, daha fazla kazanç için reklam yerleşimini, TBM yüksek anahtar kelime önerileri ile organik hit arttırma işlemlerini sağlayabilirim.

adsense kazanc ornegi
adsense kazanc ornegi

Yukarıda gördüğünüz kazanç tablosu Türkçe niş bir bloguma ait. Google Adsense sayesinde her ay düzenli olarak gelir elde ediliyor.

WordPress uzmanı olarak Google Adsense hususunda taleplerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, size danışmanlık hizmeti sağlayabilirim.

# WordPress kurulumu ve entegrasyonu hakkında hiç bir bilginiz yoksa ve işlerinizi hızlıca halletmek istiyorsanız profesyonel bir şekilde destek sunabilirim.

Blog nasıl açılır? bu konuda bir fikriniz yoksa sizin adınıza hosting, domain ve premium tema alır ve blogunuzu standartların üzerinde oluştururum.

Sizin tek yapmanız gereken kahvenizi içerken blogunuza içerik girmek olur. Takıldığınız her hususta size destek olurum.

# WordPress site hızlandırma konusunda sorun yaşıyorsanız size oldukça etkili ve garanti hizmet sunarım. PageSpeed Insights – Google Developers ile birlikte sitenizin hızını analiz eder bu sayının mobilde ve masaüstünde artmasını sağlarım.

Örnekler; Masasütsü hız skoru

wordpress site hizlandirma wordpress uzmani
wordpress site hizlandirma masaustu

Mobil hız skoru

wordpress site hizlandirma wordpress uzmani mobil
wordpress site hizlandirma mobil

WordPress konusunda her türlü sorununuzu çözüme kavuşturabilirim. WordPress uzmanı olarak yaptığım çalışmalarda kalite ve güzel hizmet vazgeçilmez bir ilke halindedir.

Öncelik kesinlikle para değil kaliteli hizmettir. Benimle çalışmaktan büyük keyif alacağınıza garanti veriyorum.

WordPress Uzmanı Nedir?

WordPress uzmanı sorunlarınıza çözüm üretecek donanım ve bilgiye sahip kişilere denilmektedir. WordPress dünyada en çok kullanılan içerik yönetim sistemlerinden biridir. Açık kaynak kodlu ve Türkçe olması münasebetiyle site kurmak için oldukça yaygın olarak kullanılır. Bu konuda hiçbir tecrübesi olmayıp e-ticaret, blog, kurumsal ve benzeri alanda site kurmak isteyenler için wordpress uzman desteği gerekir.

WordPress Uzmanı Ne İş Yapar?

WordPress uzmanı blog, e-ticaret ve benzeri alanlarda wordpress ile oluşturulan sitelere hız, SEO, optimizasyon, hata giderme ve benzeri alanlarda destek verir. Ayrıca wordpress kurulumu, wordpress site kurma hususlarında edindikleri bilgi ve tecrübe sayesinde profesyonel anlamda hizmet sunarlar.

WordPress Uzmanı Aranıyor

WordPress konusunda deneyimli ve tecrübeli bir wordpress uzmanı ile çalışmak hem zamandan hem bütçenizden tasarruf etmenizi sağlar. WordPress uzman desteği sayesinde işleriniz hızlıca ve çabucak halledilir.

WordPress Nedir?

WordPress bir içerik yönetim sistemidir. İnternet sitesi açmak için dünyada en çok kullanılan içerik yönetim sistemlerinden biridir. Sürükle bırak modifikasyonları sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde site kurabilirsiniz.

Son Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2020