Survivor SMS Nasıl Atılır? SMS Ücreti Ne Kadar?

Survivor SMS Nasıl Atılır? SMS Ücreti Ne Kadar?
Gönderi Tarihi: 06.02.2024

Survivor sms nasıl atılır? Sms ücreti ne kadar? Sürvivor sms gönderme işlemini aşağıdaki adımlarla gerçekleştirebilirsiniz.

Acun Ilıcalı tarafından düzenlenen yarışma programı her yıl reyting rekorları kırmaktadır. Yarışmada yarışmacıların ileri seviyelere gelebilmesi için sms oylaması kullanılıyor.

Herkes ahlakıyla, duruşuyla beğendiği yarışmacıyı desteklemek amacıyla sms oylamasına katılmak istiyor. Akıllarda survivor sms nasıl atılır? survivora nasıl sms gönderilir? soruları cevap arıyor. Endişelenmeyin sms atmak oldukça basit bir işlem. Sevdiğiniz yarışmacıyı desteklemek amacıyla sizde 2-3 adımda sms atabileceksiniz.

Survivor SMS Nasıl Atılır?

Desteklediğiniz yarışmacının adını yazarak 1890’a SMS gönderebilirsiniz.

Örnek: Reşat yazıp 1890’a SMS göndererek oy kullanabilirsiniz.

Ayrıca TV8 oylama ve sms gönderme için bir uygulama geliştirdi. Survivor oylama başladığında bu uygulamadan oy kullanabiliyorsunuz. Uygulamanın adı TV8 Yan Ekran olarak geçmektedir.

İOS ve Android cihazlar için kullanılabiliyor. Yarışma başladığında uygulamayı indirerek sizde desteklediğiniz yarışmacıya oy kullanabilirsiniz. Ayrıca survivor sms ücreti ve nereye sms göndereceğiniz de uygulamada yer alıyor.

TV8 Yan Ekran ile Nasıl Sms Gönderilir?

ADIM 1: TV8 yan ekran uygulamasını telefonunuza yükleyin.

# Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

tv8 yan ekran uygulamasi yukleme
tv8 yan ekran uygulamasi yukleme

ADIM 2: Uygulamayı Açın.

Sms gönderirken tv8 yan uygulamasını oylamanın yapıldığı anda açın. Daha sonra karşınıza oy vermek istediğiniz, desteklediğiniz yarışmacılar gelecektir.

Bu yarışmacılardan hangisini destekliyorsanız üstüne dokunun. Desteklediğiniz yarışmacıyı seçtikten sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir görsel gelecektir.

survivor sms gonderme
survivor sms gonderme

Açılan görselde karşınıza ”SMS ile oy ver” ve ”Uygulama ile oy ver” şeklinde iki seçenek çıkacaktır. Her iki seçenekle desteklediğiniz yarışmacıya oy kullanabilirsiniz.

Survivor SMS Ücreti Ne Kadar?

Survivor sms ücreti Türkiye içerisinde yer alan izleyicilerin gönderdiği sms’lerden yalnızca 12,90 tl alınmakta. Fakat sms Kıbrıs’tan gönderiliyor ise 12,96 tl alınıyor. Oy atma işlemi tv8’in yan uygulamasından da yapılabilmektedir. O zaman ücretler 13 tl’ye kadar çıkıyor.

 1. SMS ile oy kullanma ücreti tüm vergiler dahil Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone aboneleri için 2,90 TL,
 2. KKTCELL için 12,96 TL,
 3. KKTC Telsim için 12,96 TL‘dir.

Adı geçen operatörler dışındaki hat kullanıcıları sadece App Store ya da Google Play üzerinden oy kullanabilirler.

 1. Tüm vergiler dahil Google Play oy kullanma ücreti 12,69 TL,
 2. App Store ile oy kullanma ücreti 12,99 TL‘dir.

Örnek: TV8 REŞAT yazıp bulunduğu ülkeye göre aşağıda belirtilen numaralara sms gönderebilirler.

İsviçre: 543’e mesaj gönderilir. Ücreti: 1.00 CHF

Fransa: 71004’e mesaj gönderilir. Ücreti: 0.50 EUR

Hollanda: 5030’a mesaj gönderilir. Ücreti: 1.10 EUR

Avusturya: 0900506506’a mesaj gönderilir. Ücreti: 1.10 EUR

Belçika: 3211’e mesaj gönderilir. Ücreti:1.50 EUR

İngiltere: 68899’a mesaj gönderilir. Ücreti 1.00 Sterlin + Standart Network Rate olarak ücretlendirilmektedir.

Survivor SMS Gittiğinden Nasıl Emin Olunur?

İzleyicilerin en büyük korkusu atılan sms’in boşa gitmesidir. Bu noktada sms’in gidip gitmediğinin nasıl anlaşılacağı merak edilmektedir. Sms’in gittiğinin anlaşılması için Acun medyadan sms’i atan kişiye özel bir mesaj atılacaktır. Sms gönderdiğiniz için teşekkür ederiz tarzı bir mesaj geldiğinde sms’in yerine ulaştığı anlaşılacaktır.

Survivor sms gönderme sistemi değiştiğinde yazı güncellenerek, düzenlenecektir. Ayrıca sms göndermeden önce mutlaka ekranda çıkan bilgilendirme yazılarını takip etmeniz gerekir. Zira gönderi sisteminden bir değişiklik olduğunda buradan belirtilecektir. Belirlenen ücretler haricinde sizlerden ücret kesilmez. Sürekli ücret akışı olmaz. Sadece tek seferlik gerekli ücret alınır.

Survivor All Star Ünlüler Kadrosunda Kimler Var?

https://www.youtube.com/watch?v=edgHA1nMAbk
survivor unluler takimi

Survivor All Star Gönüllüler Kadrosunda Kimler Var?

 • Anıl Berk Baki
 • Ardahan Uzkanbaş
 • Berkan Karabulut
 • Berna Keklikler
 • Evrim Keklik
 • Gizem Kerimoğlu
 • Gökhan Keser
 • Hikmet Tuğsuz
 • Nisa Bölükbaşı
 • Ogeday Girişken
 • Seda Ocak
 • Sude Burcu
 • Yasin Obuz
https://www.youtube.com/watch?v=mV2u6YaPcdE
survivor gonulluler takimi

Survivor Nedir?

Survivor, dünya üzerinde birçok ülkede yayınlanan bir televizyon yarışmasıdır. İlk olarak 1992 yılında İngiliz televizyon yapımcısı Charlie Parsons tarafından ortaya çıkartıldı.

Programda 2 grup yarışmacı ıssız bir adaya bırakılarak burada birbirleriyle yarışır ve kazanan gruba ödül verilir.

Yarışmalarda her hafta birileri elenerek adaya veda etmektedir. Sadece tek bir kişi kalana kadar devam eden oyunlarda finaliste büyük bir para ödülü verilmektedir. Survivor’ın Türkçe anlamı sağ kalan kişi demektir.

Survivor Türkiye, genel olarak Survivor şeklinde adlandırılan reality yarışma programının dünyada yapılışının 9. senesinde 2005 yılında Türkiye’de ilk olarak Kanal D ve Pelin Akad yapımı olarak sunulan İlk sezon yapımı.

Program ismi Survivor Türkiye: Büyük Macera olmuş, rakip boyların adlandırılması Kuzey ve Güney olmuştur.

Belirgin niteliklerle ayrılmamış karışık yarışmacılar Kuzey ve Güney Takımları diye ikiye ayrıldı ve birbirlerine karşı çeşitli yarışmalarda yarıştılar.

Büyük Finalinde daha sonra Kanal D’nin uzun süreli polisiye dram dizisi Arka Sokaklar’da rol alan ‘duygusal’ Survivor Uğur Pektaş’ın Kız kulesindeki başarısı, 150.000 TL’lik ve Hayatta kalan tek kişi ödülleriyle sonuçlandı.

2014 yılında yapılan Survivor Ünlüler-Gönüllüler konseptinde finale kalan Gökhan Keser ikinci Turabi Çamkıran Şampiyon olmuştur.

2015 yılında yapılan Survivor All Star yarışmasında finalede olan Merve Aydın ikinci Turabi Çamkıran ise 2.kez Gönüllülerin Şampiyonu olmuştur.

Sonraki yılda ise Survivor 2016 Ünlüler-Gönüllüler konseptine finale kalan Serkay Tütüncü ikinci Çağan Atakan Arslan şampiyon olmuştur. 2017 yılında finale kalan Adem Kılıççı ikinci Ogeday Girişken Şampiyon olmuştur.

#İlginizi Çekebilir: Evden Para Kazanmanın Kanıtlanmış 15 Yolu

2018 yılında geldiğimizde ise Survivor All Star-Gönüllüler konsepti olmuştur, daha sonra ise bu konsep değiştirilerek Survivor Ünlüler-Gönüllüler konsepti olmuştur, ve bu senede Damla Can altıncı, Turabi Çamkıran beşinci, Hilmi Cem İntepe dördüncü, Anıl Berk Baki üçüncü, ve son finale kalan Nagihan Karadere ikinci Adem Kılıççı All Star Şampiyonu olmuştur.

Sonuç

Survivor sms göndermenizi sağlayacak yöntemleri paylaştım. Survivor oy kullanmak oldukça basittir. Oy kullanma ile ilgili sorularınızı aşağıda bulunan yorum alanından belirtebilirsiniz.