Yatırımsız para kazandıran oyunlar

Yatırımsız para kazandıran oyunlar
Gönderi Tarihi: 04.02.2024

Yatırımsız para kazandıran oyunlar nelerdir? Para yatırmadan para kazandıran oyunlar hangileri? Bu makalemde bu soruların yanıtları hakkında bilgiler vereceğim.

Yatırımsız para kazandıran oyunlar, oyunculardan herhangi bir üyelik ücreti ya da para yatırma talebi olmaksızın oyuncuya para kazanma imkanı veren oyunlardır.

Mobil oyunlardan ya da bilgisayar oyunlarından para kazanmak, birçok kişi tarafından ilgi çekici bir konu olabilir. Bunun için birkaç yol vardır. Daha önceki makalelerimde mobil oyunlardan nasıl para kazanılabileceğini anlatmıştım. Mobil ya da bilgisayar oyunlarından para kazanmanın yolunu ve mantığını anlattığım diğer makalelerimi de inceleyebilirsiniz.

Yatırımsız para kazandıran oyunlar derken yanlış anlama olmasın, burada yasa dışı bahis sitelerinden bahsetmiyoruz. Bonus kazandırma vaatleri ile insanları kandıran uygulamalardan söz etmiyoruz.

Tamamen yasal ve ahlaki uygulama ve sitelerden söz ediyoruz.

Para yatırmadan para kazandıran oyunlar

Para yatırmadan para kazandıran oyunları aşağıdaki şekilde ele alabiliriz. Bu oyunlardan bazıları yaşadığınız ülkede geçerli olmayabilir.

Ancan bir çok ülkede bu tarz para kazandıran oyunlar mevcuttur.

 1. Doğru Cevap: Bu oyun, kullanıcıların doğru cevaplar verme yeteneğini test eden bir oyundur. Oyunun içinde sorular bulunur ve kullanıcılar bu soruları doğru cevaplamaya çalışırlar. Doğru cevaplar verilen her soru için belirli bir miktar para kazanılır.
 2. Oyun Tavla: Tavla, hem eğlenceli hem de zekâ gerektiren bir oyundur. Oyun içerisinde iki takım yer alır ve bu takımlar karşılıklı olarak tahtalardaki taşları yönlendirmeye çalışırlar. Oyunun sonunda tahtalarda taşlar kalmayan takım kazanır ve para ödülünün sahibi olur.
 3. Satranç: Satranç, zekâ gerektiren ve stratejik düşünme yeteneğini geliştiren bir oyundur. Oyun içerisinde iki takım yer alır ve bu takımlar karşılıklı olarak tahtadaki taşları yönlendirmeye çalışırlar. Oyunun sonunda tahtadaki taşlar kalmayan takım kazanır ve para kazanır.
 4. Kelime Oyunları: Kelime oyunları, kelime becerilerini geliştirmeyi amaçlayan oyunlardır. Oyun içerisinde belirli bir kelime verilir ve kullanıcılar bu kelimenin farklı anlamlı kelimelerini bulmaya çalışırlar. Bulunan kelimeler doğru ise para kazanılır.
 5. Şeker patlatma, balon patlatma ve benzeri oyunlar: Bu tarz oyunları uzun zamandır oynuyorsanız, hesabınızın seviyesi bir hayli fazla ilerlemiş olmalı. Muhtemelen birçok insandan daha değerli bir hesabınız var. Çünkü bu oyunları uzun zamandır oynuyorsunuz ve pek az kişinin başardığı şeyi başardınız ve pek az kişinin geçtiği seviyeleri geçtiniz. Dolayısıyla bu kıymetli hesabınızı satarak para kazanmanız son derece olasıdır.

Yatırımsız para kazandıran oyunlar bulmak zor olabilir, ancak bazı oyunlar size ödüller kazandırabilir veya size para kazandıran görevler verilebilir. Örneğin, bazı online oyunlar size oyun içi para veya ödüller verir, bu da size gerçek para kazandırabilir. Ayrıca, bazı oyunlar size para kazandıran görevler verir, ancak bu görevlerin tamamlanması zaman alabilir ve bu oyunlar genellikle yatırım gerektirir. Önemli olan, yatırım yapmadan para kazanmak için dikkatli olmak ve araştırma yapmaktır.

Yatırımsız para kazandıran mobil oyunlar

Aşağıdaki oyunlar da yatırımsız para kazandıran mobil oyunlardandır. Ancak bir çoğu yabancı ülkelerde oynanan bu oyunların ülkenizde geçerli olup olmadığını ve ülkenizde bulunan bankalara ödeme gönderip göndermediğini önceden sorgulamalısınız.

 • Rafflecopter
 • Swagbucks
 • InboxDollars
 • Vindale Research
 • Survey Junkie
 • PrizeRebel
 • Toluna
 • iPoll
 • Pinecone Research
 • Harris Poll Online

Birçok mobil oyun, kullanıcılarına para kazandırma fırsatı sunar. Bunlar genellikle oyun içi satın alma sistemleriyle veya reklamlara tıklama gibi yöntemlerle para kazandıran oyunlardır. Ancak, bu tür oyunların kazandırdığı paralar genellikle çok düşüktür ve oyun oynama sürecini olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle, para kazanmak için daha iyi seçenekler bulunabilir. Örneğin, birçok insan para kazanmak için online anketler doldurabilir, freelance çalışmalar yapabilir veya e-ticaret sitelerinde ürün satışı yapabilir.

İlgili konu : Para kazandıran uygulamalar

Oyunlardan kazanılan puan ve paralar nasıl kullanılır?

Birçok oyun platformunda hem para hem de puan kazanma seçenekleri bulunmaktadır. Kazandığınız paraları ve puanları birçok farklı şekilde değerlendirebilirsiniz. Örneğin:

 1. Oyunları oynayarak kazandığınız puanları alışveriş sitelerinde değerlendirerek nakit para kazanabilirsiniz. Bu olanak her ülkede geçerli değildir.
 2. Oyunları oynayarak kazandığınız puanları oyun içi ödüller veya hediyeler karşılığında başka oyuncularla takas edebilirsiniz.
 3. Kazandığınız puanları oyun içi alışverişlerde kullanarak oyun içi avantajlar elde edebilirsiniz.
 4. Oyunlardan kazandığınız puanlarla ile oyun içi özel etkinliklere katılarak daha yüksek miktarlarda para kazanabilirsiniz.
 5. Puan ve kredilerle oyun içi turnuvalara katılarak daha yüksek miktarlarda para kazanabilirsiniz.
 6. Oyunlar kazandığınız puanları oyun item satış sitelerinde satarak nakit para kazanabilirsiniz.
 7. Oyunları oynayarak kazanılan puanları çeşitli oyun platformlarında yapılan yarışmalara katılarak daha yüksek miktarlarda para kazanabilirsiniz.

Yatırımsız para kazandıran uygulamalar

Yatırımsız para kazandıran uygulamalar bulmak zor olabilir, ancak bazı seçenekler bulunabilir. Örneğin, bazı uygulamalar insanları anket doldurmaya veya reklamları izlemeye teşvik ederek para kazandırabilir. Ayrıca, bazı uygulamalar da kullanıcılara ödüller kazandırmak için oyunlar veya etkinlikler düzenleyebilir. Ancak bu tür uygulamalardan elde edilecek kazançlar genellikle oldukça düşük olabilir ve bu yöntemleri kullanarak para kazanmak için çok fazla zaman ve emek harcamak gerekebilir. Bu nedenle, bu tür uygulamaları kullanarak para kazanmak için çok büyük bir beklentiniz olmamalıdır.

İlgili konu : Para kazandıran oyunlar

Oyunlardan para kazanmak

Sonuç olarak; oyunlardan para kazanmak için oyunlarda başarılı olmak gerekir. Bu, oyunu sık sık oynamak ve oyunun içindeki bazı özel yetenekleri kazanmak gerekir. Ayrıca, oyunlardaki özel etkinliklerden ve turnuvalardan katılıp para ödüllerini kazanmak da mümkündür. Özel yeteneklerin kazanılması sonucunda oyun hesabı daha değerli hale gelir ve daha yüksek fiyatlardan alıcı bulunabilir.

Bir diğer yol ise oyunlarda yapılan satın alma ve satış işlemlerinden para kazanmaktır. Örneğin, oyun içinde satın alınan eşyaları oyun hesabı ve oyun item satış sitelerinde daha yüksek fiyatlarda satarak para kazanmak mümkündür.