Mono uygulamasından para kazanmak

Mono uygulamasından para kazanmak
Gönderi Tarihi: 08.02.2024

Mono uygulamasından para kazanmak başlıklı bu makalemde, mono uygulamasından nasıl para kazanılır, mono uygulamasından ayda kaç para kazanılır gibi sorulara yanıt vermeye çalışacağım. Daha önce yazdığım bir makalemde mono uygulamasının ne işe yaradığını ve temel fonksiyonlarının neler olduğunu anlatmıştım.

Mono uygulaması kısaca özetlemek gerekirse, çeşitli markaların bildirimlerini, kampanyalarını, indirimlerini okuyarak veya takip ederek sizlere puan kazandıran ve puanlarını biriktikçe bu puanları nakit paraya çevirebileceğiniz bir uygulamadır. Mono uygulaması ile aynı zamanda yürüyerek veya adım atarak da puan kazanabiliyorsunuz.

Mono uygulamasını kullanarak kazandığınız puanlarınız belli bir seviyeye ulaştığında bu puanları gerçek paraya çevirerek dilediğiniz gibi harcayabiliyorsunuz.

Mono uygulaması markalar ile kullanıcılar arasında bir köprü görevi görür ve markaların duyurularını son kullanıcıya ulaştırır. Kullanıcılar kendilerine gelen mesajları, bildirimleri, kampanyaları ve indirimleri okudukça puan kazanırlar. Ayrıca uygulama içerisinde bulunan reklamları izleyerek de puan kazanabilirsiniz.

Mono uygulamasından ayda kaç para kazanılır?

Mono veya bu gibi çeşitli uygulamalardan aylık düzenli olarak ek gelir elde etmeniz çok olası değildir. Diğer bir deyişle, bu tarz uygulamaları kullandıkça her ay belli bir meblağın cebinize girmesi garanti değildir. Yine de bazen aylık bir öğün yemek parası bazen de ayda bir simit parası gibi çok cüzi miktarlarda para kazanmanız mümkündür.

Uygulamanın android mağaza (google play) yorumlarına baktığımız zaman, bazı kullanıcıların ayda 10 TL (yani ayda yaklaşık 1 usd) bazılarının da bazı aylarda 50 tl (yani 3 usd) para kazandığını görmekteyiz.

Mono uygulamasından kazanacağınız paranın miktarı uygulamayı kullanma sıklığınıza bağlı olarak değişir. Ayrıca uygulama tarafından size gönderilecek olan bildirim sıklığına ve markaların düzenlediği indirim kampanyalarının sıklığına göre de değişir.

Yürüyerek ya da koşarak da para kazanmanızı sağlayan bu tarz uygulamalar, günlük hareketlerinizi de sayarak sizlere attığınız adımlar için ayrıca puan kazandırır ve bu puanları paraya çevirebilirsiniz.

Mono uygulaması para kazandırır mı?

Mono uygulaması ve buna benzer daha birçok uygulama, yürüdüğünüz ve uygulamayı kullandığınız sürece sizlere puan kazandırır. Ancak kazandığınız puanları gerçek paraya dönüştürmek için minimum ulaşmanız gereken bir puan limiti vardır ve bu limite ulaşmak her zaman kolay değildir.

Bu tarz uygulamalardan para kazanmaya çalışmak için; uzun sürecek bir çaba, yoğun telefon kullanımı, harcanması gereken internet kotası gibi bazı bedelleri ödemeniz gerekir. Harcadığınız zamanı da düşünelim.

Bütün bunlara razı iseniz ve zaten telefonu elimden düşürmüyorum, internetim de çok, fazlaca reklam okuyabilir ve reklam videoları izleyebilirim diyorsanız bu tarz uygulamalardan para kazanmaya çalışabilirsiniz.

Bu tarz uygulamalar sizlere puan kazandırır ve bir süre sonra kazandığınız puanları gerçek paraya çevirebilirsiniz. Bu anlamda mono uygulaması para kazandırır mı sorusunun cevabı, eve mono uygulaması ve buna benzer diğer güvenilir uygulamalar az da olsa size para kazandırır.

Mono uygulamasından ne kadar para kazandım?

Şahsen ben para kazandıran uygulamalar konusunda biraz seçiciyim. Her önüme gelen uygulamayı telefonuma yüklemiyor ve kullanmıyorum. Bu tarz uygulamalardan sitemde de belirttiğim üzere onlarcasını denemek ve sizlere bilgi aktarmak için kullandım. Ancak bu tarz uygulamaları çok uğraş gerektirdiği, çok fazla internet kotası harcadığı, ve para kazanma sürecinin uzun zaman alacak olması nedeniyle çok fazla önermemekle birlikte ben de zaman zaman bu tarz uygulamalardan bazen 1 dolar, bazen 5 dolar gibi ufak rakamlarda ödemeler aldım.

Mono uygulaması güvenilir mi?

Mono uygulaması güvenilir mi diye soracak olursanız; ben dahil birçok arkadaş mono uygulaması ve buna benzer birkaç uygulamadan ödemeler aldık. Kampanyalardan ve indirimlerden faydalandık. Dolayısıyla ülkemizde yayın yapmakta olan bu uygulamanın güvenilir bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Tabii ki sizler de telefonunuza bir uygulama yüklemeden önce mağaza yorumlarını detaylıca incelemelisiniz.

Uygulamanın mağaza yorumlarına göre hareket etmeniz mantıklı olacaktır.

Mono uygulaması yorumları

Mono uygulamasının android market (google play) üzerinde yer alan bazı yorumları aşağıdaki gibidir. Okuyunca kendiniz para kazandırma özelliğine sahip olan bu uygulamayı kullanıp kullanmamaya karar verirsiniz.

Yorum: “güvenilir bir uygulama. çok memnunum. ayrıca sivil toplum kuruluşlarının bir çok alanına sağladığı destek çok hoş. haberler kısmı da gayet iyi.”

Yorum: “Başta bol keseden puanlar veriliyor sonra iyice azalıyor. Başta verilen puanlar zamanla yerini reklam izle karbondioksit temizle diye farklı bir sisteme dönüşüyor. Arada tek tük puan var tabii. Bir 10TL kazanacağım diye 6 ay – 1 sene filan uğraşmak gerekiyor. Haber izleme uygulaması gibi kullanmak isterseniz siz bilirsiniz bence zaman kaybı…”

Yorum: “Mono uygulamasını 2 ay gibi bir süredir kullanıyorum hem günlük adımlarımdan hemde mono uygulamasına dahil olan firmaların göndermiş olduğu bildirimlerden puan topluyorum yüksek miktarda para kazanmıyorsunuz puan toplama koşulları biraz daha iyileşse çok daha güzel olur ama yinede güzel bir uygulama emeğinize sağlık”

Yorum: “Günün şartlarına göre puanlarda bir artış yok.Uygulama iyi ama az kazandırıyor. Çok az reklam izlemesi geliyor. Yeni bölümler eklendi ama o da yetmez.”

Yorum: “Kesinlikle çook iyiydi neredeyse 3 veya 4 kez çekim yaptım yazdığım gibi dönüşler sağlandı hep çok memnundum fakat son güncellemelerden sonra sadece Qnb ile çalışıyorlar ve bu büyük eksi herkeste mevcut değil kart çıkarttırmak gerekiyor ve bu çok saçma daha önceden herhangi bir banka kullanıcısı olmanız yeterliyken şuan oldukça daraltmışsınız uygulama kullanacakları.”

Yorum: “Monoya teşekkür ederim. yenilik olarak ilk başta adım atarak yürüyüp mono puana çevirmek ikincisi sorulara cevap vererek puan kazanma gelmiş belki bilmediğim daha çok şeyler gelmiş teşekkürler. mono böyle bize fırsat verdiğin için. uygulamayı herkes gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz arkadaşlar…”

Yorum: “10000 puan biraz fazla para biriktirmek için bunun dışında güzel”

Para kazandıran uygulamalar nelerdir?

Mono uygulaması dışında, blogumda da bahsettiğim gibi, anket doldurarak para kazanma uygulamaları, adım atarak para kazandıran uygulamalar, reklam izleyerek para kazanma! uygulamaları, makale yazarak ve makale satarak para kazanmak gibi onlarca yöntem hakkında çok detaylı ve gerçek bilgiler vermiştim. Diğer para kazanma makalelerimi okursanız hangi yoldan ne kadar para kazanabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız.

Sağlıcakla kalınız.