Mono uygulaması nedir?

Mono uygulaması nedir?
Gönderi Tarihi: 07.02.2024

Mono uygulaması nedir? Mono uygulamasından para kazanma yolları nelerdir? Bu makalemde oldukça popüler bir uygulama olan mono uygulaması ve mono uygulamasından para kazanma yollarını anlatıyorum.

Mono uygulaması nedir ne işe yarar?

Mono uygulaması, “Dijital emeğin karşılıksız kalmasın” sloganıyla faaliyet gösteren ve sisteme dahil olan firmaların kampanyalarından, indirimlerinden, çeşitli fırsatlardan ve promosyonlardan haberdar olmanızı sağlayan bir uygulamadır.

Mono uygulaması aynı zamanda kullanıcılarına puan kazandıran ve kazanılan puanların paraya dönüştürülmesi imkanını veren bir uygulamadır.

Mono uygulamasında çeşitli firmaları ve bu firmalardan gelen bildirimleri, duyuruları, fırsatları ve reklamları takip edersiniz ve karşılığında indirimler ve puan kazanırsınız. Kazandığınız bu puanları koşullar çerçevesinde nakit paraya çevirebilirsiniz. Bu şekilde para kazanmış olursunuz.

Mono uygulamasından para kazanma

Mono uygulamasında, cep telefonunuza her bildirim geldiğinde puan kazanırsınız. Ayrıca adım atarak yani yürüyerek veya koşarak da para kazanabilirsiniz. Attığınız adımlar uygulamaya puan olarak yansır. Belli bir puana ulaşan kullanıcılar bu puanları paraya dönüştürebilirler. Paraya dönüşen bu puanlar daha sonra istenildiği şekilde harcanabilir.

Mono uygulamasının uygulama mağazalarındaki açıklaması özetle şu şekildedir:

“Mono ile mesaj almak istediğiniz markaları özgürce seçebilirsiniz. Seçtiğiniz markalardan bildirim aldıkça puan kazanır ve kazandığınız puanları “Cüzdanım-MonoPuan İşlemleri” menüsünden yüzlerce markada geçerli indirim koduna dönüştürebilir, karbon ayak izinizi azaltabilirsiniz.

Dilerseniz MonoCüzdan hesabı açabilir, finansal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun yanında giderek hareketsizleşen hayatımızı daha hareketli ve sağlıklı hale getirmek için yeni özelliğimiz “Adımlarını Dönüştür” ile günlük attığınız adımları görüntüleyebilir, reklam izleyerek adımlarınızı MonoPuan’a dönüştürebilirsiniz. Bu işlem için telefonunuzda sağlık uygulamasına erişim izni vermeniz gerektiğini hatırlatırız.

İzin verdiğiniz markalardan, verilerinize göre size en uygun bildirimleri alır ve okuduğunuz bildirimde MonoPuan kazanabilirsiniz. Size gelen bildirimleri uygulamanızın ana sayfasında yer alan ‘Size Özel Bildirimler’ menüsünden istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz.”

İlgili konu : Para kazandıran uygulamalar

Mono uygulamasından para kazananların yorumları

Şimdi de Mono uygulamasının android marketteki kullanıcı yorumlarından bazılarına yer vermek istiyorum. Yorumları okuduktan sonra uygulamayı kullanıp kullanmama kararını kendiniz verebilirsiniz.

“Başta bol keseden puanlar veriliyor sonra iyice azalıyor. Başta verilen puanlar zamanla yerini reklam izle karbondioksit temizle diye farklı bir sisteme dönüşüyor. Arada tek tük puan var tabii. Bir 10TL kazanacağım diye 6 ay – 1 sene filan uğraşmak gerekiyor. Haber izleme uygulaması gibi kullanmak isterseniz siz bilirsiniz bence zaman kaybı…”

“Mono uygulamasını 2 ay gibi bir süredir kullanıyorum hem günlük adımlarımdan hemde mono uygulamasına dahil olan firmaların göndermiş olduğu bildirimlerden puan topluyorum yüksek miktarda para kazanmıyorsunuz puan toplama koşulları biraz daha iyileşse çok daha güzel olur ama yinede güzel bir uygulama emeğinize sağlık”

Uygulama güzel, kazandırıyor ancak Google play kod gibi kartlar da gelse daha iyi olur yani nakit çekim dışındaki hediye kartlarının arttırılması gerekiyor.

Kesinlikle çook iyiydi neredeyse 3 veya 4 kez çekim yaptım yazdığım gibi dönüşler sağlandı hep çok memnundum fakat son güncellemelerden sonra sadece Qnb ile çalışıyorlar ve bu büyük eksi herkeste mevcut değil kart çıkarttırmak gerekiyor ve bu çok saçma daha önceden herhangi bir banka kullanıcısı olmanız yeterliyken şuan oldukça daraltmışsınız uygulama kullanacakları.

“Uygulama güzel. Ödemeyi hemen yapıyirlar. Ama cok az kazandıyor. Lütfen daha fazla bildirim koyun”

“Günde 2-3 bildirim anca geliyor. Bu gidişle ayda 10tl lik puan anca birikir öyle cekebilirim.”

“1 ayı aşkındır kullanıyorum hâlen 10.000 mono puana (10 TL’ye) ulaşamadım. Markaların hepsi seçili ama çok az bildirimi geliyor. Ek gelir bakımından maalesef zayıf buldum.”

“1 yıldız bile fazla cüzdanımdaki parayı çekemiyorum destek ekibine yazıyorum android ile alakalı problem diyor düzelteceğiz diyolar ama hâla aynı leş gibi bir uygulama 10 lirayı bile vermemezlik yapıyorlar kimseye tavsiye etmem ne yardımcı oluyolar ne bisey kimse indirmesin boşuna zaman kaybı”

“Üste çıksın diye verdim iğrenç bi uygulama kaliteli gözüküyor ama diğerlerinden farklı değil para çekme limiti en düşük 10 bin puan oda 10 tl ye karşılık 1 aydır kullanıyorum 5 bin puan birikti yani 10 lira için 2 ay beklemeyin telefonun bataryasına yazık zamanınıza yazık”

“Güzel bir uygulama ama oku kazan kısmında verdiği puanlar çok az bunun artırılması gerek”

Mono uygulamasından ayda kaç para kazanılır?

Mono uygulamasından ayda kazanabileceğiniz para uygulamadan alacağınız bildirimler ve sizin uygulama içi aktivitenize bağlı olarak değişir. Herhangi bir kazanç garantisi söz konusu değildir ancak az da olsa ek gelir elde etme bakımından yukarıdaki yorumları da göz önüne alarak deneyebilir ya da denemeyebilirsiniz.

İlgili konu : Para kazandıran oyunlar

Para kazandırma özellikli uygulamaları incelemeye ve sizlere daha çok gelir getirici yöntemleri sunmaya devam edeceğim.

Sağlıcakla kalın.