Exxen Aynı Anda Kaç Kişi İzleyebilir, Exxen Aynı Anda Kaç Farklı Yerden İzlenebilir?

Exxen Aynı Anda Kaç Kişi İzleyebilir, Exxen Aynı Anda Kaç Farklı Yerden İzlenebilir?
Gönderi Tarihi: 04.02.2024

Exxen Aynı Anda Kaç Kişi İzleyebilir ya da exxen aynı anda kaç farklı yerden kaç farklı cihazdan izlenebilir sorusu son dönemlerde Exxen aboneliği alan birçok kişinin ortak araştırması haline gelmiştir.

Peki exxen aynı anda 2 kişi izleyebilir mi? Tabi canımmm, al bi exxen aboneliği, cümbür cemaat izle. Ver şifreni emmoğluna, kayınbiradere, hala kızına herkes senin şifrenden giriş yapıp izlesin beleşe deeemii? Yooh öyle bi dünya arkadaş!

Yok öyle bir tane exxen üyeliği alıp da eşe dosta şifre dağıtmak 🙂 Var mı üç kuruşa beş köfte? Ne kaaa para, o kaaa exxen 🙂 Neyse, sadede gelelim.

Piyasaya hızlı bir şekilde giriş yapan Exxen son dönemlerin en popüler dijital TV kanalları arasında gösterilmektedir. Acun Medya tarafından sunulan ve sahibi Acun Ilıca’lı olan bu dijital içerik platformunun son yıllarda birçok kişi tarafından kullanıldığı bilinmektedir.

Özellikle içerisinde yer alan özgün programlar sayesinde birçok kişi tarafından beğenilerek takip edilmektedir. Peki exxen aynı anda 2 farklı yerden izlenebilir mi?

Özelikle UEFA Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Konferans ligi yayın haklarının alınması ile birlikte pek çok kişinin ilgi odağı olmuştur. Peki, Exxen’i aynı anda birçok kişinin izlemesi mümkün mü? Sizler de bu sorunun cevabını arıyorsanız, yazımızdan detaylarına ulaşabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Exxen Aynı Anda Kaç Kişi İzleyebilir ya da exxen aynı anda kaç cihazdan izlenebilir sorusunu cevaplandırmaya çalışacağız.

Exxen Aynı Anda Kaç Kişi İzleyebilir? Aynı Anda 2 Kişi İzleyebilir mi?

Exxen Aynı Anda Kaç Kişi İzleyebilir sorusunu cevaplandırmadan önce sizlere Exxen ile ilgili olarak bilgiler sunacağız. Son dönemlerin adından söz ettiren dijital TV kanalı olan Exxen’in günümüzdeki abone sayının 930 bin olduğu, bu rakamın ise yaklaşık olarak 1.5 milyonu bulacağı belirtilmektedir.

Exxen üzerinde çeşitli kategorilerde pek çok dizi, film ve yapıma ulaşabilmeniz mümkündür. Peki, Exxen Nedir? Nasıl Alınır? Diğer detayları nelerdir? Gelin hep birlikte bakalım.

Exxen Nedir?

Exxen 1 Ocak 2021 tarihi itibari ile yayın hayatına başlayan içerisinde dizi, reality show, yarışma, belgesel ve çocuk programı gibi birçok program olan Acun Medya tarafından oluşturulan bir dijital içerik platformudur. Ücretli üyelik sistemini barındıran TV internet sitesi aynı zamanda makul ücretiyle birlikte pek çok kişi tarafından takip edilmekte ve beğenilerek izlenmektedir.  Günümüzde kullanıcı sayısının 930 bin civarı olduğu bilinmektedir. Ancak UEFA Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Konferans ligi yayın haklarını alan Exxen’i bu hamlesi ile birlikte kullanıcı sayısını 1.5 milyon üzerine çıkaracağı tahmin edilmektedir.

Exxen Üyelik Ücreti

Exxen dijital içerik platformuna üye olmak oldukça kolaydır. Bunun için yapmanız gereken resmi web sayfası olan https://www.exxen.com/tr sayfasını ziyaret etmek olacaktır. Üye olma işlemini Ad Soyad, E Posta bilgilerini girerek tamamlayabilmeniz mümkündür. Ayrıca tarafınıza bir deneme sürümü verilecektir. Bu deneme sürümü ile birlikte Exxen’i rahatlıkla keşfedebilirsiniz. Aylık abonelik paketi reklamlılar için 87,80 TL, reklamsızlar için ise,99,80 TL’dir. Bunun yanı sıra ek paket almak isterseniz bunun tutarı reklamsız paket için 29,90 TL, reklamlı paket ise 17,90 TL olarak sunulmuştur. Ayrıca sezonluk olarak da fiyatları bulunmaktadır. Resmi web sitesi üzerinden bu fiyatlara ulaşabilmeniz mümkündür. Verdiğimiz exxen fiyatları, bu yazının yazıldığı tarih itibariyle güncel olan fiyatlardır. Daha sonra zam geldiyse biz bilmezuk, biz o işe garışmazuk 🙂

Exxen de Kaç Profil Oluşturulabilir?

Exxen kullanıcılarına 5 ayrı aile profili sunmaktadır. Bu profiller ile telefon, tablet ya da Web tarayıcı üzerinden yer alan içerikleri izlemeniz mümkündür. Bu içerikler arasında, dizi, reality show, yarışma, belgesel ve çocuk programı gibi pek çok program yer almaktadır. Oluşturulan profiller ile birlikte bu tarz içeriklere ulaşabilmek ve içeriklerin izlenmesi mümkün kılınmıştır. Yani normal bir abonelik bir kişi tarafından kullanılmaktadır. Bir alt başlığımızda bu durumu sizlere daha açık bir şekilde izah edeceğiz.

Exxen Aynı Hesaptan Kaç Kişi İzleyebilir?

Exxen Aynı Hesaptan Kaç Kişi İzleyebilir Sorusu sanırım son dönemlerde Exxen üzerinde en çok sorulan sorular arasında yer almaktadır. Exxen’i tek bir cihaz üzerinden yani telefon, tablet ya da Web tarayıcı üzerinden bir kişi kullanabilmektedir. Başka bir telefon, tablet ya da web tarayıcı üzerinden giriş yapılmaya çalıştığında ise açık olan giriş otomatik olarak kapanmaktadır. Exxen’i birden çok kişi ile birlikte kullanmak için yapılması gereken ticari paket olan ExxenSpor’un satın alınmasıdır.

Yani exxen’de bir üyelik açayım, şifremi eşe dosta dağıtayım, otursunlar hep birlikte bedavaya izlesinler ya da arkadaşlarla ortak exxen üyeliği alalım, şifreyi birlikte kullanalım, paket ücretini ortak ödeyelim, aynı anda herkes oturduğu yerden izlesin diye düşünüyorsanız, exxen’in en pahalı paketi diyebileceğimiz exxen ticari paketi almanız gerekiyor. Neymiş efendim? Üç kuruşa beş köfte yokmuş 🙂 Ne kaaaaa para o kaaaaaa exxen 🙂

Şka bir yana, arkadaşlar ticari ahlak ve etikler bunu gerektirir değil mi? Sonuçta bir kişilik abonelik paketi satın alıyoruz, doğru olan da budur ki exxen i kendimiz için kullanmamızdır doğru olan.

ExxenSpor Ticari Üyelik Paket Fiyatları

Exxen’i birden fazla cihaz üzerinde izleyebilmek için ticari paket olan ExxenSpor’un satın alınması gerektiğini dile getirmiştik. Kullanıcılar için oldukça makul fiyatlar sunan Exxen aynı zamanda ticari paketi içinde çok makul bir fiyat sunmuştur. Sunulan bu fiyatı sizlerle paylaşıyoruz.

 • Tek Cihazda Kullanım Ticari Paket Fiyatı: 299,00 TL
 • Üç Cihazda Kullanım Ticari Paket Fiyatı: 649 TL
 • Beş Cihazda Kullanım Ticari Paket Fiyatı: 949 TL

Yukarıda belirtmiş olduğumuz kullanım fiyatlarının sezonluk olduğunu söyleyelim. UEFA Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Konferans ligi yayın haklarını alan Exxen dijital platformunun abone sayısının da bu fiyatlarla birlikte oldukça çoğaldığı görülmektedir. Bakın tekrar üzerine basa basa söyleyorum, bu verdiğimiz fiyatlar bu yazıyı hazırlarken güncel olan fiyatlardır, biz yazıyı hazırladık efendim, 3 ay sonra zam geldi fiyatlar değişti, biz orasını bilmeyiz, ona karışmayız, işimiz gücümüz yok da dakka başı exxen fiyatlarına zam yapmış mı diye kontrol mü edeceğiz canımmm 🙂

Exxen İçerikleri Nedir? Exxen’de Neler Var?

Exxen içeriğinde extrem sporlar, astroloji programı, polisiye, akıl oyunları, diziler gibi pek çok içerik yer almaktadır. Çeşitli kategorilerdeki bu içeriklerin oldukça beğenildiğini görebilmekteyiz. Bu içeriklerin arasında en dikkat çekenleri sizler için listeledik;

 • Şeref Bey
 • Tolgshow Filtresiz
 • Gibi
 • Bu Benim Masalım Dizisi
 • Sihirli Annem
 • İlginç Bazı Olaylar
 • Garaj Exxen Programı
 • Kaçış
 • Konuşanlar

Bunların yanı sıra; Olağan Şüpheliler, Akıl Oyunları, Senkron Dizisi, Masterchef’in Junior, Dadı Dizisi, Eziklerin Savaşı, Hükümsüz, Yetiş Zeynep, Öğrenci Evi, İşte Bu Benim Masalım, Survivor Exxen Cup ve Bu Ben miyim? gibi çok farklı ve özgün içeriklerin olduğunu da dile getirmek mümkündür. Yani kısacası her kesme hitap eden bir içeriğin olduğu aşikârdır.

Exxen En Çok Beğenilen İçerikler

Exxen içerisinde oldukça çok beğenilen ve takdir edilen birçok içerik bulunmaktadır. Eğer yeni abonelik oluşturduysanız ve hangi içerikten başlayacağınızı bilmiyorsanız sizler için hazırlamış olduğumuz listeden faydalanabilirsiniz.

 • İşte Bu Benim Masalım: Aleyna Tilki ve Cemal Can Seven’in başrolünü oynadığı İşte Bu Benim Masalım isimli gençlik dizisinin son dönemlerde oldukça çok izlendiğini görebilmekteyiz. Müzikal dizi özelliği de taşıyan bu diziden içerikleri izlemeye başlayabilirsiniz.
 • Konuşanlar: Özellikle son dönemlerde sosyal medyada tabiri caizse nam salan bir içerik haline gelmiştir. Sunuculuğunu Hasan Can Kaya’nın yapmış olduğu konuşanlar Exxen’in en iyileri arasında gösterilmektedir. Eğer keyifli bir şekilde vakit geçirmek istiyorsanız Konuşanlar isimli talk showdan başlayabilirsiniz.
 • Gibi: Exxen üzerinde en çok izlenen diziler arasında Gibi dizisi de yer almaktadır. Ölümlü Dünya, Cinayet Süsü gibi filmlerde rol alan Feyyaz Yiğit bu dizinin senaristliğini yapmaktadır. Dizi bir komedi dizisidir. Gibi dizisinde, Yılmaz ve İlkkan adlı iki arkadaşın sürekli birbirleriyle olan didişmeleri ve hayat hikâyeleri konu alınmaktadır.
 • Tolgshow Filtresiz: Tolgshow duymayanınız yoktur sanırım. Bir zamanlara damgasını vuran programın filtresiz halini Exxen ekranlarından izleyebilirsiniz. Özellikle keyifli ve güzel bir zaman geçirmek isteyenlerin oldukça çok tercih ettiğini dile getirebiliriz.

Exxen 2 Kişi Kullanabilir mi

Exxen Aynı Anda Kaç Kişi İzleyebilir sorusu ve merak edilen diğer konulara ilişkin olarak sizlere bilgi vermeye çalıştık. Kısacası exxen aynı anda 2 kişi tarafından kullanılamaz. Son dönemlere damgasını vuran Exxen’in gün geçtikçe yenilenmesi ve güncellenmesi ile birlikte oldukça hız kazandığını görebilmemiz mümkündür. Özgün içerikli üretimlerinin de pek çok kullanıcı tarafından takdir ve beğeni topladığını söylesek sanırım yanılmış olmayız. Sizler de oldukça rağbet gören Exxen ile ilgili olarak sizler de düşüncelerinizi sosyal mecra adresimizde paylaşabilirsiniz.

Exxen Eş Zamanlı Kullanıcı Limiti

Konunun özeti olarak şunu söyleyebiliriz ki, exxen’e normal kullanım için üye oluyorsanız sadece kendiniz izleyebilirsiniz, yani aynı anda sadece 1 kişi izleyebilir, aynı anda sadece bir yerden izlenebilir, aynı anda ikinci bir yerden giriş yapılmaya çalışılması halinde exxen sistemi buna müsaade etmeyecektir.

Ancak exxen ticari paketi yani en pahalı paketi alırsanız, o halde aynı anda birden fazla yerde exxen izleyebilirsiniz, aynı anda birden fazla cihazda exxen’i izleyebilirsiniz, sizin şifrenizle aynı anda bir başkası bir başka yerden exxen’e giriş yapabilir ve yayınları izleyebilir. Yani kısacası yine diyoruz ki ne kaaa para o kaaa exxen 🙂

Exxen kullanım şartları nelerdir?

Exxen kendi resmi sitesinde belirtmiş olduğu üzere aşağıdaki şartlara sahiptir.
Abonelik ve Kullanımlar: EXXEN, kişisel bilgilerinizi sadece belirli hizmetleri yerine getirmek, sitede kullanıcıların isteklerine göre içerik ile reklam sağlamak ve yeni hizmetlerden haberdar etmek için saklar. www.exxen.com kullanıcıları web sitesindeki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. Bu bilgiler sadece kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir.

Hizmet Kullanıcı’larının Abonelik ve/veya Hizmet kullanımı esnasında doğru ve güncel olmayan bilgi vermesi halinde ya da bilgilerin doğru ve güncelliğinden şüphe edildiğinde, EXXEN’in hizmetleri durdurma ya da sonlandırma hakkı saklıdır.

Aboneliğiniz aracılığıyla gerçekleşen her tür hareketin sorumluluğu size aittir ve Aboneliğinizi, kullanıcı adınızı veya diğer Abonelik haklarınızı satmayacağınızı, aktarmayacağınızı, devretmeyeceğinizi, kullanılmasına izin vermeyeceğinizi, ticaret mevkiine koymayacağınızı kabul edersiniz. İşverenleri veya müşterileri adına hesap oluşturmak için açık yetkiye sahip olan kişi veya işletmeler hariç olmak üzere, Hizmet kendinizden başka herhangi biri adına hesap oluşturmanızı yasaklar ve siz de oluşturmayacağınızı kabul edersiniz. Ayrıca, Hizmet’e üye olurken ve diğer zamanlarda verdiğiniz veya vereceğiniz tüm bilgilerin gerçek, doğru, güncel ve eksiksiz olduğunu ve bilgilerinizi doğru ve gerçek kalmaları için gerektiğinde güncelleyeceğinizi kabul edersiniz.

Diğer Hizmet Kullanıcı’larının giriş bilgilerini istemeyeceğinizi, toplamayacağınızı ve kullanmayacağınızı kabul edersiniz.