CAN TANRIKULU
Take a fresh look at your lifestyle.

Fırsat: Herkese Ücretsiz Bzet Coin! bu bağlantıya tıklayarak Bzetmex borsasına üye olan herkese 30 Bzet Coin hediye! 30 Bzet Coin yaklaşık 50 TL değerindedir. Kimlik doğrulaması yapılması gerekmektedir.

Evde Paketleme İşi: Güvenilir Paketleme İş İlanları

Evde paketleme işi ile para kazanmak isteyenler için müthiş bir içerik hazırladım. Güvenilir paketleme iş ilanları ile birlikte oturduğunuz yerden para kazanabileceksiniz.


Özellikle kadınlar için bu tarz işler oldukça uygun. Evde çalışarak para kazanmak isteyen kadınların rahatlıkla yapabileceği bir sektördür.

Evlere paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını da paylaşarak iş bulmanızı bir nebze kolaylaştırıyorum. Evde ek iş arıyorsanız kesinlikle aşağıda yer verdiğim bilgileri incelemelisiniz. Sabun, bulaşık teli, maske, çorap, kına, leblebi, çikolata paketleme işi gibi bir çok alan mevcut.

Gördüğünüz gibi sektör büyük ve bu sektörde sizde evde çalışarak para kazanabilirsiniz. Uzaktan paketleme işi yapmak ev hanımları için çok güzel bir seçenektir.

Evde Paketleme İşi, Güvenilir Paketleme İş İlanları

evde paketleme isi
evde paketleme isi

Evde iş yapmak ve ek gelir elde etmek istiyorsanız, paketleme işi yaparak evinizin bir kısım masraflarını çıkarmanız mümkün. Ancak evde paketleme işi yaparak yüksek kazançlar elde etmeyi beklemeyin.

Zira evden çalışarak yüksek gelirler elde edeceğinizi söyleyecek olan kişiler ya yalancıdır ya da yüksek ihtimalle dolandırıcıdır. Mağdur olmamanız ve güvenilir evde paketleme işi bulabilmeniz için tüm detayları aktaracağım.

Örneğin; nikah şekeri ya da sabun üretimi yapan bir firma, ürün paketlemesi için personel istihdam etse, aylık maliyeti maaş + yol + yemek + SGK vs. minimum 6 Bin TL. Bunun yerine evlere paket başı iş vermesi hem maliyet hem de zaman açısından tasarruf etmesini sağlar. Tabi bu doğrultuda evlere iş veren firmaların ürün güvenliğini sağlaması da gerekir.

İnternet üzerinden ya da Instagram üzerinden bu tarz firmalar ile iletişime geçip, kargo ile de iş yapabilirsiniz. Tabi bunun haricinde çevrenizde bulunan işletmelerden iş almanız da mümkün. Eğer gerçekten evde para kazanmak istiyorsanız, size kısa zamanda iş bulmanızı sağlayacak ipuçları paylaşacağım.

Bu sektörde para kazanmak istiyorsanız, oturduğunuz semt ve bölgenin lokasyonu oldukça önemlidir. Örneğin; tekstil işletmelerinin kalbi olan Zeytinburnu, Güngören ve Merter gibi yerlerde sokak aralarında ya da belirli yerlerde iş temizleyen kadınları görebilirsiniz.

#İlginizi Çekebilir: İnternetten Para Kazanmak: +14 Kesin Yol


Ya da Esenyurt, Bağcılar, Pendik, Sultanbeyli ve Beylikdüzü gibi üreticilerin yakın olduğu lokasyonlarda bu tarz fırsatlar mevcut. Tabi bu durum sadece İstanbul değil, İzmir, Adana, Ankara ve Bursa gibi büyük illerde de mevcut.

Peki diğer şehirlerde ya da diğer ilçelerde yaşayan kişiler evde iş bulamaz mı?

Elbette bulabilir. İşkur sayesinde bu artık çok kolay. İşkur’a üye olup evde paketleme işi için başvuru yapabilirsiniz. Hem güvenilir hem de sağlam bir yerdir. Devlet dairesi olması hasebiyle içiniz rahat bir şekilde iş alıp para kazanabilirsiniz.

evde paketleme isi iskur
evde paketleme isi iskur

Türkiye İş Kurumuna kayıt olarak evde paketleme iş ilanlarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı alanlarda seçenekleri bile mevcut. Bununla da sınırlı değil. İl, ilçe bazlı arama yapabildiğiniz için bulunduğunuz yerde paketleme işi veren firmaları görebiliyorsunuz.

İşkur’a Nasıl Kayıt Olunur?

İşkur’a kayıt olmak için aşağıdaki videoyu sonuna kadar izleyin. Oldukça basittir. E-devletiniz mevcutsa onunla bile kayıt olabilirsiniz.

işkur kayıt olma

Evde Paketleme İşi Yaparak Ne Kadar Kazanabilirim?

Evde paketleme işiyle aylık ortalama kazanç tek kişi tarafından 2 Bin TL civarıdır. Fakat ekibiniz varsa ya da eliniz hızlıysa, 4 bin TL’ye kadar kazanç sağlayabilirsiniz. Kısa bir hesap yapmak gerekirse;

Paketleme Sayısı (Günlük)Kazanç (Aylık)
2001500 TL
4003000 TL
6004500 TL
8006000 TL
10007500 TL
12009000 TL
evde paketleme işi kazanç tablosu

Not: Firmalar ortalama olarak paketleme başına 0.25 KR ödemektedir.


Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

evde paketleme is ilanlari
evde paketleme is ilanlari

Son zamanların en popüler işi olan evde Tütün paketleme, ya da sigara sarma işini duymuşsunuzdur. Bir çok tütüncü dükkanı çevresinde bulunan ev hanımlarına bu tarz işler vermektedir. Yapılan paketleme başına dükkan sahibinden ücret alınır. Tabi bu sadece bir örnek. Bunun dışında çevrenizdeki işletmeleri incelediğiniz zaman bir çok iş fırsatının var olduğunu göreceksiniz. Lokantalar, restoranlar, Instagram satıcıları, E-ticaret firmalar, organizasyon şirketleri, atölyeler vb.

Çevrenizde bulunan bu tarz işletmelerden iş almak için, özgüveninizi toplayıp, tek tek hepsiyle iletişime geçmeyi deneyin. Emin olun bir çok işletme dışarıdan bu tarz işleri yaptırabilmek için, çalışacak kişiler aramaktadır. Örneğin; bir lokanta sadece mantı yapımı ya da içliköfte yapımı için personel almak istemez. Maliyeti oldukça yüksek olacaktır. Ancak dışarıdan birisiyle yapılan ürün başına ücret anlaşması yapsa oldukça mantıklı olacaktır.

#İlginizi Çekebilir: Evden Para Kazanmanın Kanıtlanmış 15 Yolu

Bir örnek daha eklemek gerekirse, davetiye ve nikah şekeri satışı yapan işletmeler en güzel örnek. Bu işletmeler hem satış yapıp hem de üretim yapamazlar. Bunun yerine nikah şekeri gibi ürünleri yüksek fiyata dışarıdan tedarik ederler. Siz ise, dışarıdan tedarik edilen ürünleri, işletme yerine evde üretirseniz, dükkan sahibi için büyük bir kazanç avantajı sağlamış olacaksınız.

Kısa bir özet geçmek gerekirse, evlere iş veren firmalar ile iletişim kurmak için, bizzat tek tek ziyaret edip iletişime geçmelisiniz. Artık bir çok yerde atölye tarzı üretim yerleri görebilirsiniz. İletişim kurmaktan çekinmeyiniz. Emin olun bir çok işletme, evlere iş vermek için çalışacak kişiler aramaktadır.

Sonuç

Evde paketleme işi yapmak istiyorsanız hemen harekete geçin. Düşüncelerinizi ve isteklerinizi aşağıda bulunan yorum alanından belirtebilirsiniz.

INTERNATIONAL
Bunları da beğenebilirsin
Yorumları Göster (17)