CAN TANRIKULU
Take a fresh look at your lifestyle.

Fırsat: Herkese Ücretsiz Bzet Coin! bu bağlantıya tıklayarak Bzetmex borsasına üye olan herkese 30 Bzet Coin hediye! 30 Bzet Coin yaklaşık 50 TL değerindedir. Kimlik doğrulaması yapılması gerekmektedir.

İnstagram Hesap Silme Linki

İnstagram hesap silme linki ile birlikte hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz. Telefondan instagram hesap silme işlemini yapmak isteyenler için resimli bir şekilde nasıl yapılacağını anlattım. Bu işlemleri ister bilgisayarınızdan da rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.


Aşağıda resimli bir şekilde instagram hesabınızı nasıl kalıcı olarak kapatabileceğinizi anlattım. Aşağıda anlatmış olduğum instagram hesap silme adımlarını takip edin;

İnstagram Hesap Silme Linki

instagram kapatma linki
instagram kapatma linki

İnstagram hesabınızı silmek için aşağıdaki butona tıklayın.

Yukarıdaki butona tıkladığınızda hesabınıza giriş yapmış olmanız gerekir. Giriş yapmışsanız karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa açılacaktır.

Açılan sayfada neden silmek istiyorsun? şeklinde bulunan sorunun yanındaki seçeneklerden herhangi birini seçin. Ardından aşağıda bulunan şifreni tekrar gir alanına instagram şifrenizi girin.

İnstagram hesabı nasıl kapatılır? sorusunu cevapladım. Hesabınızı kalıcı olarak kapattığınızda resimleriniz ve arkadaşlarınız tamamen silinir. Bu hesabınızı kalıcı olarak kapatan kesin bir yöntemdir.

Eğer hesabınızı geçici olarak kapatmak yani dondurmak istiyorsanız İnstagram Dondurma Linki adlı içeriğimdeki adımları uygulamalısınız.

İnstagram Hesabımı Silmekten Vazgeçtim. Ne Yapmalıyım?

instagram hesabi kalici silme
instagram hesabi kalici silme

Diyelim ki instagram hesabınızı kalıcı olarak kapatmaya karar verdiniz ve hesabınızı sildiniz. Hesabınızı sildikten sonra bu kararınızdan pişman oldunuz. Hesabınızı geri alabilmek için hesabınıza tekrar giriş yapmanız yeterlidir.

Fakat bunun için belirli bir tarih aralığı vardır. Hesabınızı geri açmak için bu tarih aralığını kaçırmamanız gerekiyor.

instagram hesabi nasil silinir?


INTERNATIONAL
Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap