Havalı, Etkileyici, Güzel ve Farklı Profil Fotoğrafı Yapma Uygulamaları ve Siteleri

havalı, etkileyici, güzel ve farklı profil fotoğrafı yapma uygulamaları ve siteleri

Havalı Profil Fotoğrafı Yapma Uygulamaları ve Siteleri son dönemlerde etkili profil ve kapak fotoğrafı yapmak isteyenlerce araştırılmaktadır. Yaw benim de şöyle yakışıklı ya da güzel bir profil resmim olsa, yahu başkalarının profil resimleri ne kadar da cix olmuş, nasıl yapmışlar acaba bunu dediniz mi hiç? Yaw bu elemanın gözler kaşlar böyle değildi emme, nasıl yaptı acep bu fotoğrafı, hangi uygulamayı kullandı da yaptı, hangi sitede güzel profil resimleri oluşturabilirim? Profil resmimi nasıl daha havalı ve çekici bir hale getirebilirim diye düşünüyorsanız doğru sayfaya geldiniz demektir.

Zaten böyle bir isteğiniz olmasa bu sayfaya gelmezdiniz dimi 🙂 Şimdi başta şunu söyleyelim ki, ziyaretçi talebi olmasa bu mevzuya biz de girmezdik de, siz yine de doğal olun gardaşlarım! Bırakın parlayan gözler parlayan dişleriniz olmayıversin, o gözler doğal halde zaten güzeldir. İlle de ben uygulama gullanacam, resmimi daha da güzelleştirecem diyosanız uygulamanın kralı var aşağıda yazdık. Profil fotoğrafı güzelleştirme sitelerinin en iyilerini bulduk aşağıya yazdık. Meraklıysanız buyrun yazıma devam edin.

Günümüzde sosyal medyanın ne kadar önemli olduğu hepimizce bilinmektedir. Özellikle oluşturulan profil fotoğrafı ve kapak fotoğraflarının büyük bir öneme sahip olduğunu görebilmekteyiz. Hal böyleyken pek çok site de hazır olarak profil ve kapak fotoğrafı oluşturabileceğiniz sistemler sunmuştur. Bu sistemleri kullanarak da oldukça güzel profil ve kapak fotoğrafı elde edebilmeniz mümkündür. Sizler de havalı ve güzel bir profil fotoğrafı edinmek istiyorsanız, yazımıza kulak verebilirsiniz. Sizlere bu yazımızda Havalı Profil Fotoğrafı Yapma Uygulamaları ve Siteleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Havalı Profil Fotoğrafı Yapma Uygulamaları ve Siteleri

Havalı Profil Fotoğrafı Yapma Uygulamaları ve Siteleri ile ilgili olarak sizler için en güncel ve en çok kullanılan siteleri derledik. Bu siteleri kullanarak kolay bir şekilde profil, kapak fotoğrafı ve avatar oluşturabilirsiniz. Ayrıca özgün tasarım örneklerine de bu site üzerinden ulaşabilmeniz mümkündür. Peki, havalı profil fotoğrafı nasıl yapılır? Gelin, hep birlikte bakalım.

Havalı Profil Fotoğrafı Yapacağınız En İyi 7 Site

Havalı ve birbirinden güzel profil fotoğrafları elde etmek isteyenlerin çeşitli siteleri tercih ettiğini bilmekteyiz. Bu siteler sağlamış oldukları özellikler ile birlikte profil fotoğrafının oldukça cool bir hale gelmesini sağlamaktadır. Aynı zamandan birden çok filtreye ulaşabilmenizde mümkündür. Sizler için en iyi profil yapma sitelerini listeledik.

 • Havalı ve etkileyici profil resmi yapma sitesi : Timelinecoverbanner: Özellikle banner yapmak için tercih edilen Timelinecoverbanner üzerinden birbirinden güzel profil fotoğrafları elde edebilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra gifler içinde güzel bir site olduğunu dile getirebiliriz. Özellikle Facebook kullanıcıları tarafından uyumlu bir şekilde profil ve kapak fotoğrafı yapmak için kullanılmaktadır. Sizler de hemen sitenin ana sayfasında yer alan profil ve kapak fotoğrafı bölümüne istemiş olduğunu fotoğrafları yükleyerek bir uyum yakalayabilirsiniz. Bu güzel profil resmi oluşturma sitesine gitmek için adres : https://www.timelinecoverbanner.com/
 • Havalı ve etkileyici profil fotoğrafı yapma sitesi : Coverphotofinder: Coverphotofinder sitesi ile birlikte özellikle Facebook profil ve kapak fotoğrafı oluşturabilirsiniz. İçerisinde yer alan birçok filtre ve özellik ile birlikte havalı ve oldukça güzel profil fotoğrafları oluşturabilmeniz mümkündür. Güzel bir cover sitesi olan son dönemlerde pek çok kullanıcı tarafından tercih edildiğini söylemek mümkündür. Ayrıca site içerisinde birbirinden güzel pek çok kapak fotoğrafını da hazır bir şekilde indirebilirsiniz. Bu havalı ve etkileyici profil fotoğrafı yapma sitesinin adresi ise şurada : https://coverphotofinder.com/
 • Etkileyici ve güzel profil resmi yapma sitesi : Mybrandnewlogo: Site üzerinden profil resmi yapmanın yanı sıra ticari işletmeniz için oldukça güzel bir logo hazırlamanızda mümkündür. İçerisinde yer alan binlerce logo çeşidi ile birlikte kolay ve güzel bir logo ya da profil resmi oluşturabilirsiniz. Mybrandnewlogo kullanımı da oldukça basit ve pratiktir. Birbirinden güzel profil fotoğrafları için şu adrese gidin : https://mybrandnewlogo.com/tr
 • Havalı ve farklı profil resmi yapma sitesi : Canva: Canva sosyal medyada profil ve kapak fotoğrafı oluşturmak isteyenlerin oldukça çok tercih etmiş olduğu siteler arasında yer almaktadır. Özellikle hoş bir tasarım ile bizi karşılayan bu site üzerinden pek çok güzel profil ve kapak fotoğrafı elde edebilmeniz mümkündür. Birbirinden güzel filtre imkanı ve hazır şablonun sunulduğunu dile getirebiliriz. Ayrıca tasarlamış olduğunuz profil ve kapak fotoğraflarınızı ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Canva’yı bilmeyen yoktur, yine de adresini şuraya bırakalım : https://www.canva.com/tr_tr/
 • Havalı ve etkileyici profil resmi yapma sitesi : loonaPix: Her türlü fotoğrafınızı düzenleyebileceğini oldukça güzel bir sitedir. Fotoğraf düzenlemesinin yanı sıra fotoğraf kırpma ve hazır fotoğraf konusunda da bizlere birçok özellik sunmaktadır. Hazır şablon açısından da yeterli olduğunu düşündüğümüz bu sitede ister özgün isterse şablonsal tasarımda bulunabilmeniz mümkündür. LonaPix sitesi üzerinden siz de oldukça havalı ve popüler bir şekilde profil resmi oluşturabilirsiniz.
 • Güzel, farklı ve etkileyici profil fotoğrafı yapma sitesi : Crello: Crello ücretsiz ve online bir şekilde profil resmi oluşturabileceğiniz siteler arasında yer almaktadır. Birbirinden çeşitli şablonlara sahip olan bu sitenin çok az bilindiği ancak çok güzel içeriklere sahip olduğunu dile getirebiliriz. Siteye girdikten sonra Şablonları tıklayarak hazır tasarımları görebilir ya da oluştur diyerek kendi özgün tasarımınızı oluşturabilirsiniz.
 • Havalı ve etkileyici bir başka profil resmi yapma sitesi : Pixlr: Resim düzenleme anlamında kullanabileceğiniz oldukça güzel bir sitedir. Kullanıcılarına gelişmiş bir fotoğraf düzenleme imkânı sunan Pixlr hazır şablonları ile de ön plana çıkmaktadır. Sitenin tasarımının oldukça hoş ve kullanımının ise basit olduğunu söyleyebiliriz. Siz de Pxlr internet sitesini kullanarak birbirinden güzel profil ve kapak fotoğrafları elde edebilirsiniz.

Havalı Profil Fotoğrafı Yapma Uygulamaları

Havalı profil fotoğrafı yapma siteleri gibi aynı zamanda akıllı telefon ya da tabletinizden edinebileceğiniz pek çok uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar genellikle sahip oldukları filtreler ve resim üzerindeki özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Sizler için piyasada yer alan ve popüler bir şekilde kullanılan profil fotoğrafı yapma uygulamalarını listeledik.

 • Güzel, farklı ve havalı profil fotoğrafı yapma uygulaması : VSCO Cam: VSCO Cam, hem Android hem de İOS cihazlarda kullanılan oldukça güzel bir uygulamadır. Bu uygulama ile birlikte güzel bir profil fotoğrafı oluşturabilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra hali hazırda elinizde bulunan fotoğraflar üzerinde harika filtreler uygulayabilir ve fotoğraflarınızı daha da güzelleştirebilirsiniz. Bu uygulamanın en güzel tarafı ise ücretsiz olarak kullanıcılarına sunulmasıdır. Uygulamanın android mağaza linki şudur : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vsco.cam&hl=tr&gl=US
 • Etkileyici ve havalı profil fotoğrafı yapma uygulaması : Hipstamatic: Hipstamatic bir İOS uygulamasıdır. Andorid işletim sistemini desteklememektedir. Hipstamatic uygulaması ile birlikte oldukça havalı profil fotoğrafları oluşturabilmeniz mümkündür. Hipstamatic diğer uygulamaların sunmuş olduğu özelliklerin yanı sıra video efekt özelliği ile de ön plana çıkmaktadır. Harika bir şekilde hem fotoğraflarınız üzerinde hem de videolarınız üzerinde oynama yapabilirsiniz. Hipstamatic uygulaması şuanda 2.99 $ gibi bir ücretle kullanıcılara sunulmuştur.
 • Etkileyici ve güzel profil fotoğrafı yapma uygulaması : Camera+: Camera+ uygulaması geçmiş yıllardan günümüze kadar ulaşmış ve oldukça kaliteli bir uygulamadır. 30’un üzerinde yer alan filtresi ile birlikte sıklıkla tercih edildiğini söyleyebilmemiz mümkündür. Bunun yanı sıra dokunmatik pozlama ve 6x üstü zumlama gibi pek çok özelliği içerisinde barındırmaktadır. Bu uygulamanın da İOS cihazlar üzerinde kullanıldığı belirtelim. Camera+ uygulaması şuanda 2.99 $ gibi bir ücretle kullanıcılara sunulmuştur.
 • Etkileyici ve farklı profil fotoğrafı yapma uygulaması : Facetune: Facetune profil resmi oluşturmak isteyenlerin oldukça çok beğendiği bir uygulamadır. Kullanım sayısından da anlaşılacağı üzere pek çok takipçisi yer almaktadır. Özellikle sağlamış olduğu resim kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Android ve İOS işletim sistemine uyumludur. Sizler de Facetune uygulamasını kullanarak birbirinden güzel profil resimleri ve kapak fotoğrafı oluşturabilirsiniz.
 • Farklı ve havalı profil fotoğrafı yapma uygulaması : Layout: Özellikle İnstagram kullanıcılarının sıklıkla tercih etmiş olduğu bir uygulamadır. Birbirinden güzel filtrelere sahip olan bu uygulama ile birlikte harika görseller elde edebilirsiniz. Layout uygulaması aynı zamanda görsellerin boyutlarını ayarlamanız açısından da sizlere kolaylık sağlamaktadır. Layout uygulamasını hem Android hem de İOS işletim sistemi üzerinden ücretsiz bir şekilde kullanabilmeniz mümkündür.

Havalı Profil Fotoğrafı Yapma Uygulamaları ve Siteleri

Havalı Profil Fotoğrafı Yapma Uygulamaları ve Siteleri ile ilgili olarak sizlere en popüler siteleri paylaştık.  Bu siteler üzerinde siz de ister avatar, ister profil resmi, isterse kapak fotoğrafı oluşturabilirsiniz. Belirtmiş olduğumuz sitelerde ayrıca birçok örnek yer almaktadır. Bu örneklere bakarak da kendinize özgü bir profil oluşturmanız mümkündür. Uygulamalar konusunda bazı uygulamaların ücretli olduğunu hatırlatmakta fayda görüyoruz.

Bizler sizler için içerisinde hazır şablon barındıran siteleri ön planda tutmaya çalıştık. Bunun yanı sıra pek çok fotoğraf editör sitesine ulaşabilmeniz mümkündür. Ayrıca sizler de oluşturduğunu fotoğrafları ya da siteler ile ilgili olarak düşüncelerinizi sosyal medya hesaplarımızdan bizlerle paylaşabilirsiniz.

INTERNATIONAL

Bir yanıt yazın