CAN TANRIKULU
Take a fresh look at your lifestyle.

Fırsat: Herkese Ücretsiz Bzet Coin! bu bağlantıya tıklayarak Bzetmex borsasına üye olan herkese 30 Bzet Coin hediye! 30 Bzet Coin yaklaşık 50 TL değerindedir. Kimlik doğrulaması yapılması gerekmektedir.

Canlı link tıklatma siteleri

Canlı link tıklatma siteleri nelerdir? Canlı link tıklatma sitelerinden para kazanma yolları nelerdir? Bu makalemde sizlere canlı link tıklatma sitelerinin ne olduğunu ve canlı link tıklatma sitelerinden nasıl para kazanılabileceğini anlatacağım.


Zira blogumu takip eden ve web siteleri ve sosyal medya üzerinden para kazanmak isteyen arkadaşlar e-posta ile canlı link tıklatma sitelerinin neler olduğunu ve canlı link tıklatma sitelerini nasıl değerlendirebileceklerini sormaktalar.

Aslında internet kullanıcıları arasında canlı link tıklatma siteleri diye anılan siteler link kısaltma siteleri olarak bilinir. Şimdi bu konuda detaylı bilgiler vereceğim.

Canlı link tıklatma siteleri, kullanıcılarına belirli bir ücret ödeyerek onların linklerini tıklamalarını ister. Kullanıcılar bu sitelerde kaydolur ve kendi linklerini paylaşarak para kazanmaya başlar.

Her tıklanan link için belli bir ücret ödenir ve bu ücretler toplandıkça kullanıcının hesabına yatırılır. Bu şekilde, kullanıcılar canlı link tıklatma siteleri aracılığıyla para kazanabilir.

Canlı link tıklatma siteleri nelerdir?

Canlı link tıklatma siteleri denince akla ilk olarak link kısaltma servisleri gelmektedir.

Link kısaltma servisi olarak bir çok seçenek vardır.

En iyisini bulmanıza yardımcı olmak için, önde gelen ve en iyi link kısaltıcıları sıraladım ve inceledim. Bu inceleme kullanım kolaylığı, özellikler, destek, fiyatlandırma ve daha fazlasına dayalıdır.

Peki link kısaltmak ne demektir? Link kısaltınca ne olur? Bu konuya yabancı olan arkadaşlar için özetleyelim. Canlı link tıklatma sitesi olarak bilinen bir link kısaltma servisine üye olursunuz.

Daha sonra elinizdeki bir linki, mesela bir haber olabilir, bir sosyal medya gönderisi olabilir, bir resmin linki olabilir yani her türlü ilgi çekici link olabilir, bu linki üyesi olduğunuz link tıklatma sitesine girersiniz ve bu site size yeni bir link verir.


Elinizdeki linkin yerine bu sitenin size verdiği özel linki kullanırsınız.

Kullanıcılar bu linke tıklayınca yine sizin hedef olarak verdiğiniz sayfaya giderler ancak sayfaya tam olarak ulaşmadan önce bir reklam görürler.

İşte bu reklamı ne kadar çok kullanıcı görürse, yani sizin linkinizi tıklayan kişi ne kadar çok olursa siz de bu işten o kadar çok para kazanırsınız.

Canlı link tıklatma sitelerinden nasıl para kazanılır?

Canlı link tıklatma sitelerinden nasıl para kazanılacağını yukarıda özetledim. Adım adım anlatmak gerekirse;

  1. Canlı link tıklatma sitesi olarak bilinen bir link kısaltma sitesine üye olun.
  2. Elinizde bulunan ve sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşmak istediğiniz bir haberin, bir görselin, bir sosyal medya paylaşımının ya da youtube videosunun linkini bu üye olduğunuz link tıklatma sitesine girin.
  3. Canlı link tıklatma sitesinin size verdiği yeni linki bundan sonra paylaşımlarınızda kullanın.
  4. Bu linke tıklayan kişi sayısı ne kadar fazla olursa kazancınız da o kadar fazla olacaktır.

Canlı link tıklatma servislerinden para kazanma yöntemi bu şekildedir.

Canlı link tıklatma sitelerinden kaç para kazanılır?

Canlı link tıklatma sitelerinden kazanacağınız para öncelikle linkinize kaç kişinin tıkladığına bağlı olarak değişir. Ne kadar fazla tıklanırsa o kadar fazla para kazanırsınız.

Ayrıca üye olduğunuz link tıklatma sitesi de önemlidir. Bazı siteler tıklama başına size 0,0001 usd kazandırır, bazıları tık başına 0,0002 dolar bazıları ise 0,0005 usd gibi paralar kazandırır. Bu rakamlar ilnk tıklatma sitesine göre değişir. Bazı siteler çok kazandırırken bazıları az kazandırır.


Popüler canlı link tıklatma siteleri

Günümüzde kullanılan ve gerçek para kazandıran canlı link tıklatma siteleri aşağıdaki şekilde özetlenebilir.

  • TRLİNK
  • BCVC
  • ADFLY
  • ADCASH
  • SHORTE

Yukarıda belirtilenler dışında daha onlarca link kısaltma servisi vardır. Siz de kendi araştırmalarınızı ve denemelerinizi yapıp en çok kazandıran hangisi ie onu kullanmaya devam edebilirsiniz.

Canlı link tıklatma sitesi seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Canlı link tıklatma sitesi seçerken kesinlikle dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Bunlardan birincisi, link tıklatma sitesi sizin linkinize gayri ahlaki ve dolandırıcılık amaçlı reklamlar koyabilir, bu şekilde reklamlar sunan sitelerden uzak durmalısınız.

Bazı canlı link tıklatma siteleri ise erotik, kumar içerikli, yasa dışı bahis gibi şeyler içeren reklamlar koyarlar kesinlikle bu tarz link sitelerinden uzak durmalısınız. Aksi halde hem sorumlu olursunuz hem de yasal açıdan kendinizi sıkıntıya sokabilirsiniz.

Sağlıcakla kalınız.

INTERNATIONAL
Bunları da beğenebilirsin
yorum Yap