XML Veren Firmalar ile Stoksuz E-Ticarete Adım Atın

XML veren firmalar ile birlikte stoksuz e-ticaret serüvenine adım atabilirsiniz. Ücretsiz xml veren firmaların listesini e-ticaret sektörüne girmek ve para kazanmak isteyenler için derledim. Dropshipping XML veren firmalar sayesinde vergi mükellefi olmada, kargo sıkıntısı çekmeden e-ticaret yapabiliyorsunuz.

Dropshipping tedarikçileri günümüzde git gide artmaya başladı. Yurtdışında yaygın olarak kullanılan stoksuz e-ticaret sistemi ile para kazanmak çok daha zahmetsiz. Türkiye’de yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan bu sistem gün geçtikçe popüler olmaya başlıyor.

İnternetten satış yaparak para kazanmak isteyen dijital reklamcılık alanında bilgili kişilerin kesinlikle tercih sebebi olmalıdır. Çünkü stoksuz ve zahmetsiz bir para kazanma sanatı var. Sizin yapmanız gereken şey e-ticaret sitesi ve ürünleri kullanıcılara pazarlamak.

XML Bayilik Nedir?

xml bayilik veren firmalar
xml bayilik veren firmalar

Bir yazılım dili olan XML, e-ticaret sitelerinde yer alan ürünleri başka bir e-ticaret sitesinde satışa sunmak için bir veri altyapısı sağlamaktadır. Kısaca, bir e-ticaret sitesinin tüm ürünlerini, fiyatlarını, resimlerini ve stok durumunu anlık olarak XML aracılığıyla kendi internet sitenize aktarabilirsiniz. Bu sayede, size ait olan e-ticaret sitesinde satılan ürünler, ana tedarikçiye iletilir ve satıştan komisyon elde edersiniz.

xml bayilik nedir

Ücretsiz XML Veren Firmalar Listesi

dropshipping stoksuz e-ticaret
dropshipping stoksuz e-ticaret

E-ticaret sitelerine xml veren firmalar listesinde mobilya, saat, bebek giyim, takı, aksesuar, tesettür giyim, bayan giyim, erkek giyim, oto aksesuar, saat, telefon kılıfı gibi birçok alternatif bulabilirsiniz.

# İlginizi Çekebilir >> Ne İş Yapabilirim? Diyenlere 15 Harika ve Yeni İş Fikri

XML bayilik almadan önce firma ve tedarikçilerin şartlarını ve kar oranlarını göz önünde bulundurmayı unutmayın. Ayrıca bazen sadece XML bayilik sağlanmaz. İnstagramdan para kazanmak isteyenler için firma ürünlerinin burada satılmasına da izin verir.

1. Bebek Kıyafetleri

bebek fotografciligi yaparak para kazanma
bebek fotografciligi yaparak para kazanma

Bebek kıyafetleri ve bebek giyim ürünleri için ücretsiz xml bayilikten faydalanabilirsiniz. Üstelik sadece xml almanıza gerek yok. İnstagram ve sosyal medyadan satış yapmak istiyorsanız firmaya bunu belirtmeniz yeterli olacaktır.

XML bayilik veren firmanın site adresi >> bebek hediye

2. Hediyelik Eşyalar

Hediyelik eşya xml bayilik almak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat. Tasarım ürünler, çiçekler, sürpriz kutular, müzik kutuları, duvar saatleri ve benzeri alanda çeşit çeşit ürün bulunuyor.

XML bayilik veren firmanın site adresi >> e-hediyeci

3. Kitap

Kitap tutkunlarına hizmet vermekten keyif alanlar için xml veren firmalar mevcut. Bünyesinde birçok kitap barındıran ve ücretsiz xml bayilik veren firma ile çalışarak sizde kazanmaya başlayabilirsiniz.

XML bayilik veren firmanın site adresi >> trendkitap

4. İç Giyim

İç giyim pazarlaması iyi bir şekilde yapıldığında oldukça güzel kar marjına sahip bir sektördür. Aşağıdaki firmaların bayiliklerini inceleyerek stoksuz e-ticarete başlayabilirsiniz.

vixson

içgiyimrüzgarı

mitelove

5. Bebek Ürünleri

Bebek ürünleri e-ticaret alanında en popüler sektörler arasında yer alıyor. Özellikle bayan kullanıcılar tarafından bu alandaki ürünler sıklıkla tercih ediliyor.

minikoli

bebollykids

aktifbebek

modakids

fatihbebek

ilkebebe

6. Giyim Tekstil

Giyim ve tekstil alanında xml veren firmalar ile çalışma yapmak isteyenler için üç adet alternatif. Stoksuz e-ticaret yapmak isteyenler bu alternatifleri değerlendirebilir.

twister

erbilden

davidgerenzo

7. Hediye Aksesuar

https://www.e-hediyeci.com (XML bayiliği için hesabınıza 500 TL bakiye yüklemeniz talep edilmekte.Yüklediğiniz bu bakiyeyi ürün siparişi vererek kullanabilmektesiniz)

8. Bilgisayar, Elektronik ve Kırtasiye

Bilgisayar, elektronik ve kırtasiye alanında stoksuz satış yapmak istiyorsanız aşağıdaki firmaların koşullarını inceleyebilirsiniz.

bigpoint

indexpazar

technomodel

mertelektronik

senkar

9. Ev Tekstili

jibau

rahatsan

homextra

10. Takı ve Aksesuar

ebijuteri

gumush

seleden

11. Gözlükçü

gozlukadasi

12. Çanta

larasima

13. Cep Telefonu & Aksesuar

setatelekom

14. Oto Aksesuar

modacar

15. Kozmetik

avantajkozmetik

erbilden

16. Mutfak Gereçleri

mykitchen

XML Veren Firmalar ile Çalışma Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Firma sizin adınıza ürün gönderimi yapabilecek mi?
  • Ürün gönderimlerde kurumsal çalışmalara dikkat ediliyor mu? (Size ait poşet, etiket, kutu, fatura vs.)
  • Ürün iadelerinde prosedürler neler? (İade işleminin sağlıklı işlememesi durumunda e-ticaret siteniz şikayet sitelerine konu olabilir, buda satışlarınızı olumsuz etkiler)
  • XML hizmeti için bir ücret talep ediliyor mu? Ediliyor ise aylık yada yıllık planlı sözleşme yapılabiliyor mu?
  • E-ticaret sisteminiz ile uyumlu çalışıyor mu? (Çalışır diyebilirler ancak sizler yine de doğruluğunu tekrar bilirkişiden teyit edin. XML uyumsuz çıktığında yazılım firması ile tedarikçi arasında kalmak zorunda kalırsınız..)
  • Satış fiyatı ile ilgili minimum satış fiyatı gibi kriterleri var mı?  (Eğer yoksa çok ufak kar marjları ile aynı ürünleri satmaya çalışan kişiler ile karşılaşırsınız.)
  • Aktif kaç firmaya hizmet sunulmakta ve günlük genel ortalama kaç sipariş alınmakta..
  • Kar Marjı ne kadar? Kar marjı kategori bazlı değişiyor mu? İadelerde kar marjlarının etkisi nedir?
  • Bölgesel olarak bayilik veren firma sizlere XML hizmeti sunduğunda belirttiği fiyat politikasında sizleri koruyor mu? (Yani bulunduğunuz bölgede sizlere 5 tl ye verdiği ürünü başkasına 3 tl ye veriyor mu?)

Cevap bırakın