Para kazandıran şeker oyunu

0

Para kazandıran şeker oyunu ile ayda 1000 dolar kazanılır mı? Kazanılırsa nasıl kazanılır? Bu makalemde yeni bir konu irdeliyorum: Para kazandiran şeker oyunu (candy crush saga) ile nasıl para kazanılır? Bir de ayrıca sweet bonanza isimli bir şeker oyunu daha var. Sweet bonanza para kazandıran şeker oyunu mudur, sweet bonanza ile gerçekten para kazanılabilir mi? Sweet bonanza konusuna da yazımın devamında değineceğim ve sizlere bu oyun hakkında çok önemli bilgiler vereceğim.

En çok kazandıran şeker oyunları arasında Candy Crush, Cookie Jam ve Jelly Splash gibi popüler oyunlar yer alıyor. Ayrıca birçok kesimin merak ettiği Sweet Bonanza adlı tehlikeli oyun da para kazandıran şeker oyunu olarak adlandırılıyor ancak Sweet Bonanza adlı oyun kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir oyun değildir.

Para kazandıran şeker oyunu ya da para kazandıran şeker patlatma oyunu olarak bilinen candy crush saga ve sonraki versiyonu olan candy crush saga soda oyunları bildiğiniz gibi dünya çapında meşhur ve bu oyunları severek oynayan yüz binlerce insan var.

Birçok insan ise şeker oyunu olarak bilinen candy crush saga oyununu oynamaktan öte bu oyun sayesinde para kazanıyor. Peki bunu nasıl yapıyorlar? Oyun oynayarak para kazanılır mı? Şeker oyunu oynayarak para kazananların bunu nasıl yaptıklarını bu makalemde açıklıyorum.

Para kazandıran şeker oyunu nedir?

Para kazandıran şeker oyunu, Google Play uygulama mağazasında ve Apple Store uygulama mağazasında Candy Crush Saga ve bir sonraki versiyonu olan Candy Crush Saga Soda adıyla bilinen oyunlardır. Bu oyunlar halk arasında şeker oyunu ya da şeker patlatma oyunu olarak da bilinirler.

Fakat bu oyunların para kazandırıcı özelliği olduğunu pek kimse bilmez. Esasen bu oyunların amacı da zaten oyunculara para kazandırmak değildir. Peki o halde neden bu Candy Crush Saga ve bir sonraki versiyonu olan Candy Crush Saga Soda adlı oyunlar için para kazandiran şeker oyunu denir? Çünkü bu oyunların yüz binlerce müdavimi vardır. Çok popüler oyunlardır, levelleri yani seviyeleri neredeyse sınırsız gibidir ve bu oyunları bitirmek çok zordur.

Bu oyunları oynayanlar her zaman bir sonraki levelde kendilerini neyin beklediğini ve bir sonraki levele nelerle karşılaşacaklarını merak ederler. Bu nedenle kendilerinden daha ileri seviyede bulunan bir başka oyuncunun hesabı diğer oyuncular için çok cazip ve çok etkileyicidir.

İşte diğer oyunculara kıyasla daha ileri seviyelere gelmiş olan oyuncuların oyuncu profilleri çok değerli olduğundan dolayı, ileri seviyelere gelen oyuncular, oyuncu profillerini satarak para kazanabilmektedirler.

Şimdi daha detaya inelim ve para kazandıran şeker oyunları ile alakalı nasıl para kazanılacağını gösterelim.

para kazandıran şeker oyunu
para kazandıran şeker oyunu

Para kazandıran şeker oyunundan nasıl para kazanılır?

Az önce de değindiğimiz gibi, diğer oyunculara nazaran çok daha iyi seviyelere ilerlemiş bir oyuncunun profili kıymetlidir. Değerlidir. Oldukça ileri seviyeye gelen nadir oyunculardan iseniz sizin de oyuncu profiliniz değerli bir profildir denebilir.

O halde siz de değerli hale gelen bu profili yani oyuncu hesabınızı yani oyuna giriş yaparken kullandığınız e-posta ve şifreyi başkalarına satarak gelir elde edebilirsiniz.

Candy Crush Saga ve bir sonraki versiyonu olan Candy Crush Saga Soda adlı oyunlardan para kazanmanın mantığı budur. Yoksa normalde bu oyunlar kullanıcıya para kazandırmak için hazırlanan oyunlar değildir.

Aslında bu verdiğimiz tüyo sadece şeker oyunları için geçerli değildir. Neredeyse bütün oyunlar için geçerlidir denebilir. Zaten oyunlardan para kazanan insanların çoğu da oyuncu hesabını satarak para kazanmaktadırlar.

Para kazandıran şeker oyunundan para kazanmanın yolu da oyuncu hesabını satarak para kazanmaktır. Siz de Candy Crush Saga ve bir sonraki versiyonu olan Candy Crush Saga Soda adlı oyunlarda epey ileri bir seviyeye ulaştıysanız ve bunu paraya çevirmek isterseniz oyuncu profilinizi satmak suretiyle para kazanabilirsiniz.

Şeker oyunu hesabımı nerede satabilirim?

Yurt içinde ya da yurt dışında faaliyet gösteren onlarca oyuncu hesabı alış satış sitesi mevcuttur. Bu oyuncu hesabı (oyuncu profili) alış satış sitelerinden en bilindiklerini aşağıda listeledik. Bu sitelere girerek şeker oyunu hesabınızı satabilir ve şeker oyunundan para kazanırsınız.

  • gamesatis oyuncu hesabı alım satım sitesi
  • itemsatis oyuncu hesabı alım satım sitesi
  • gamermarkt oyuncu hesabı alım satım sitesi (İngilizce)
  • itemhesap oyuncu hesabı alım satım sitesi
  • itempazar şeker oyunu oyuncu hesabı alım satım sitesi
  • 2zu şeker oyunu hesabı alım satım sitesi
  • g2g şeker oyunu hesabı alım satım sitesi
  • sahibinden ilan vererek oyun hesabı satma
  • reddit üzerinden şeker oyunu hesabı satma
  • letgo üzerinden şeker oyunu hesabı satma

Yukarıdaki listede yer alan sitelerde ilan açarak oyun hesabınızı satabilirsiniz. Yabancı siteleri kullanırsanız dolar üzerinden gelir elde edersiniz. Şeker oyunu hesabınızın değeri, ilerlediğiniz level seviyesine göre değişir. Dilerseniz şeker oyunu hesabı satım ilanı açarak gelen teklifleri değerlendirirsiniz. İşinize gelmiyorsa satmaktan vazgeçersiniz.

Şeker oyunlarını nasıl yüklerim?

Candy Crush Saga ve bir sonraki versiyonu olan Candy Crush Saga Soda adıyla bilinen şeker oyunlarını (ya da şeker patlatma oyunlarını) android mağazası ve ios mağazası üzerinden yükleyebilirsiniz. En güvenilir kaynaklar bunlardır. Başka yerlerden yüklemenizi önermem.

Oyunun yapımcısı firmanın sitesi: https://www.king.com/tr/game/candycrush

Google play bağlantısı: https://play.google.com/store/apps/details? id=com.king.candycrushsaga&hl=tr&gl=US

Apple market bağlantısı: https://apps.apple.com/us/app/candy-crush-saga/id553834731

Para kazandıran şeker oyunundan ayda kaç para kazanılır?

Sürekli şeker patlatma oyunu oynayarak her ay düzenli gelir elde etmeniz mümkün değildir. Az önce de söylediğim gibi, bu tarz oyunlar oyuncuya para kazandırmak üzerine kurulmuş oyunlar değildir Dolayısıyla sürekli Candy Crush Saga oynayayım da düzenli olarak ek gelir elde edeyim diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

Bu şeker oyunundan para kazanmak için oyuncu hesabınızın kıymetli hale gelmesi gerekmekte. Hesabınızın kıymetli hale gelmesi için ise epey ileri seviyelere ulaşmış olmanız gerekmekte. Birkaç aylık oynama ile şeker oyununda çok ileri seviyelere gelmeniz pek olası değil.

O yüzden bu oyunu aylarca hatta yıllarca oynayıp da hesabını çok yüksek seviyeye ulaştırmış olanlar hesap satışı yaparak bu oyundan bir kereliğine para kazanırlar. Hesap satışını yapan kişi artık o hesabı başka birine tekrar satamaz.

Dolayısıyla şeker oyunu oynayarak bir defalığına belki bir kaç kez hesap satışından para kazanabilirsiniz. Bunun haricinde şeker oyunu kullanıcılarına her ay düzenli olarak ödeme yapan bir oyun değildir.

Bu söylediğimiz hesap satışı yaparak oyunlardan para kazanma metodu sadece şeker oyunu için değil hemen hemen her oyun için geçerlidir. O halde bu yöntem sayesinde telefonda oyun oynayarak para kazanmak mümkündür diyebiliriz.

Şeker oyunundan para kazanma metodunu anlattığımız bu makalenin faydalı olmasını dilemekle birlikte yarın ölecekmiş gibi ahirete çalışmayı da unutmamak gerektiğini belirtelim 🙂

para kazandıran şeker patlatma oyunu
para kazandıran şeker patlatma oyunu

Sweet bonanza para kazandıran şeker oyunu nedir?

Yukarıda bahsini ettiğimiz candy crush saga oyunu haricinde, şeker oyunu olarak bir diğer oyun da internette çokça mağduru bulunan sweet bonanza adlı oyundur. Sweet bonanza şeker patlatma oyunu gerçekten para kazandırır mı? Sweet bonanza ile ayda kaç para kazanırım diye soran ziyaretçilerim var.

Değerli arkadaşlar, sweet bonanza adlı şeker oyunu bir kumar oyunudur, masum bir oyun değildir. Gerçek para ile oynanır. Bildiğiniz gibi bütün kumar oyunlarında her zaman kasa kazanır. Dolayısıyla sweet bonanza adlı şeker oyununu oynayarak para kazanmanız mümkün değildir. Asla ve sakın bu tür oyunlara bulaşmayın.

Sweet bonanza oyununda para kazanılır mı?

Sweet bonanza oyunundan para kazanılmaz. Sweet bonanza oyunu, para kaybetmenin hızlı bir yoludur. Zaten bu ve benzeri kumar oyunları google play markette ya da apple uygulama mağazasında yer almaz, bunlar tehlikeli oyunlardır ve kesinlikle uzak durulmalıdır.

Sweet bonanza ile ilgili olarak internette biraz araştırma yaparsanız yüzlerce şikayet konusu olduğunu görebilirsiniz. Bu nedenle uzak durmanız kesinlikle önerilir.

Sweet bonanza yorumları

Sweet bonanza oyunu yorumları okumak için şikayet sitelerini, sözlük sitelerini ve forum sitelerini araştırabilirsiniz. Bu tarz sitelerde bu oyunu oynayarak para kaybeden binlerce insan bulabilirsiniz. Dolayısıyla para kazandıran şeker oyunu denince akla ilk olarak candy crush saga gelmelidir. Bunun haricindeki oyunlar bahsimiz dışındadır ve kesinlikle önerilmez. Üstelik kaptırdığınız parayı asla bir daha geri alamazsınız, karşınızda muhatap bulamazsınız.

Bir başka para kazanma makalesinde daha görüşmek üzere.

Son Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2023

INTERNATIONAL

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.