Instagram’da Şekilli ve Emojili Biyografi Yazıları Nasıl Yazılır? instagram Şekilli Yazı Yazma Yolları

0

Instagramda şekilli yazı yazmak mı istiyorsunuz? Instagram’da emojili ve şekilli nick ya da şekilli biyografi mi yazmak istiyorsunuz? İşte bu yazı tam size göre! Siz de başkaları gibi instagram biyografinizde, instagram profilinizde şekilli ve tarz yazılar ayrıca emojili mesajlar kullanabilirsiniz. İşte instagramda şekilli yazılar yazmak için yapmanız gerekenler.

Instagram, günümüzde en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından birisidir. İnsanların günlük hayatını, işini, yaptıklarını ve daha fazlasını fotoğraf ve video olarak paylaşmasını sağlayan uygulama her geçen gün daha fazla kişi tarafından kullanılıyor. Kullanıcı sayısı her geçen gün artan Instagram ise bünyesine yeni özellikler katarak kullanıcılarına yeni deneyimler yaşatmayı hedefliyor.

Son zamanlarda bünyesine kattığı yeni bir özellik olan Instagram şekilli emojili biyografi özelliği ise pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Peki, pek çok kişinin severek yaptığı ya da nasıl yapılacağını öğrenmeye çalıştığı Instagram’da şekilli biyografi nasıl yazılır? Bu yazımızda sizlerle pek çok kişinin uyguladığı yeni bir özelik olan ve çok fazla merak edilen Instagram şekilli biyografinin nasıl yazılacağını paylaştık. Sizler de Instagram hesabınıza şekilli biyografi yazmak istiyorsanız yazımızın detaylarından tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Peki, Instagram’da şekilli biyografi nasıl yazılır?

Instagram’da Şekilli Emojili Biyografi Nasıl Yazılır?

Instagram her geçen gün yeni özellikleri bünyesine katarak kullanıcılarının eşsiz bir deneyim kazanmasını amaçlıyor. Sizler de Instagram hesabınızı kişiselleştirmek ve kendinizden bir şeyler katmak istiyorsanız uygulamanın size sunduğu özelliklerden yararlanabilirsiniz. Uygulamanın bünyesine kattığı son özellik olan şekilli biyografi yazma özelliği ise bu deneyim için eşsiz bir seçenek olacaktır. Yazının detaylarından Instagram profilinize nasıl şekilli biyografi yazacağınızı öğrenebilirsiniz.

Şekilli biyografi yazmak için Instagram profilinize giriş gerçekleştirin. Bazı kullanıcılar profillerinde yer alan biyografi kısmına adını yazmak isterken bazı kullanıcılar ise bu kısmı daha farklı değerlendirmeyi seçiyor. Sizler de hangisini seçerseniz seçin şekilli bir biyografi ile pek çok kişinin dikkatini çekebilirsiniz.  Bu noktada bazı Instagram kullanıcıları profillerinin güzel ve değişik olmasını istediği için biyografisini şekilli harflerle yazıyor Peki, Instagram şekilli biyografi nasıl yazılır ya da Instagram biyografisi nasıl emojili ve şekilli yazılır?

Yazımızın bu kısmında Instagram biyografisine şekilli ve emojili yazı yazma nasıl yapılır sorusunun cevabına yer verdik. Instagram profilinizde yer alan biyografiyi şekilli harfler ile yazmak için birkaç internet sitesinden yararlanmanız gerekmektedir. Bu siteler size farklı font seçeneklerini sunacaktır ve sizler de bu sitelerde yer alan fontları kullanarak Instagram biyografinizi şekilli hale getirebilirsiniz. Size önerilen farklı font seçenekleri içerisinden beğendiğinizi kopyalayın ve sonrasında Instagram profilinize giderek seçmiş olduğunuz yazıyı biyografi kısmına yapıştırın. Bu şekilde Instgram biyografinize şekilli yazı yazma işlemini başarıyla tamamlamış olacaksınız.

Instagram hesabınız için kullanabileceğiniz birbirinden güzel şekilli yazı yazma sitesi ve adresleri yazımızın devamında yer alıyor.

Şekilli Instagram Biyografisi Yazmak İçin Nelere Dikkat Edilmelidir?

Instagram biyografinize şekilli yazı yazarken dikkat etmeniz gereken birkaç püf nokta bulunuyor. Sizler bu noktalara dikkat ederek kusursuz bir profil oluşturabilir ve herhangi bir olumsuz durum ile karşı karşıya kalma riskini en aza indirgeyebilirsiniz.

 • Instagram biyografinizde mutlaka sizi tanımlayan cümleler yer almalıdır.
 • Instagram biyografisi tanıtıcı, kısa ancak detaylı olmalıdır.
 • Instagram biyografisinde, hobilerinizden bahsedebilirsiniz. Bu durum sizi takip  etmek isteyen kişilerin hakkınızda bilgi sahibi olmasını sağlayacaktır.
 • Eğer işletme sahibiyseniz bu alanda kurumsal dilinizi kullanabilirsiniz.
 • Instagram biyografinize özel bir hashtag yazarak hesabınızı kişiselleştirebilirsiniz.
 • İşletme sahibiyseniz Instagram biyografisine ziyaretçilerinizi yönlendiren mesajlar yazabilirsiniz.
 • Instagram biyografinizi hazırlarken kendinizi kısıtlamamalısınız. Profilinize bir satırı geçecek şekilde yazı yazabilirsiniz.
 • Instagram biyografinize diğer sosyal medya hesaplarınızın linkini bırakabilir ve diğer hesaplarınıza yönlendirme gerçekleştirebilirsiniz. Bu durum daha fazla kişiye ulaşmanız adına oldukça önemlidir.

Tüm bu adımları uygulayarak Instagram profilinizi kişiselleştirebilir ve aktif bir Instagram kullanıcısı olabilirsiniz. Sizler için paylaştığımız püf noktalar Instagram hesabınızı kişiselleştirirken aynı zamanda şekilli yazılarla daha fazla kullanıcının dikkatini çekmenizi de sağlayacaktır. Bu nedenle Instagram hesabınıza çeşitli yazılar eklemek ve profilinizi keşfedilmeye açık hale getirmek son derece avantajlı ve doğru bir harekettir.

Instagram Profiline Emojili ve Şekilli Yazı Yazma

Sizlerle aşağıda paylaşacağımız bilgiler doğrultusunda Instagram biyografinizi kısa süre içerisinde kişiselleştirebilirsiniz. Instagram profiline şekilli yazı yazma yöntemi ile hem hesabınız daha fazla kişiye ulaşabilir hem de dikkat çekici bir profile sahip olabilirsiniz. İşte Instagram profiline şekilli yazı yazma yöntemleri hakkında her şey…

1- Instagram biyografinize emojili ya da şekilli yazı yazmak için ilk aşamada yapmanız gereken sizlerle paylaşacağımız linkten şekilli yazı oluşturucu sayfasına giriş yapmak olacaktır. Bu sayfaya giriş gerçekleştirdiğinizde sayfa içerisinde şekilli yazı yazabileceğiniz bir alanla karşılaşacaksınız. Bu alan sizlere istediğiniz biyografi yazısını şekilli bir şekilde yazma imkanı sunuyor.

2- Bu aşamayı gerçekleştirdikten sonra sizinle paylaşmış olduğumuz sayfada yer alan yazı alanına biyografinize yazmak istediğiniz yazıyı yazın. Seçmiş olduğunuz yazıyı seçili alana ekledikten sonra geriye tek bir aşama kalacak. Yazmış olduğunuz yazının hangi fontta olmasını istiyorsanız sayfada yer alan font alanından font seçimini gerçekleştirebilirsiniz.

3- Son aşamada yazmış olduğunuz yazıya şekiller veya emojiler ekleyebilir ve sembollerle ve emojilerle kişiselleştirebilirsiniz. Biyografiniz için hazırladığınız yazıya şekil ya da sembol eklemek istemiyorsanız sembol yok seçeneğini işaretleyerek yazınızı son haline getirebilirsiniz. Daha sonra kopyalayın ve instagram bio sayfanıza yapıştırın. İşte hepsi bu!

Instagram Şekilli ve Emojili Yazı Yazma Siteleri

 • https://ozdemirburak.com/sekilli-nick adresine girerek birbirinden güzel şekilli ve emojili yazılar ve mesajlar hazırlayabilir ve bu hazırladığınız mesajları kopyala yapıştır yaparak instagram biyografinize aktarabilirsiniz.
 • Instagram biyografinize şekilli yazılar yazabileceğiniz bir başka site ise https://sekillinickleryazma.club/ sitesidir. Bu siteye girerek instagram için şekilli mesajlar yazabilir ve bu mesajları kopyala yapıştır yaparak instagram sayfanıza aktarabilirsiniz.
 • https://webhakim.com/sekilli-nick.html adresinde de yüze yakın farklı fontlar ve şekilli ve emojili mesajlar yazabilirsiniz. Burada yazdığınız şekilli mesajları da kopyalayarak instagram sayfanıza yapıştırabilirsiniz.

Sizlerle paylaştığımız Instagram şekilli veya emojili biyografi yazma yöntemleri ile dakikalar içerisinde Instagram biyografinize şekilli yazı ekleyebilirsiniz. Bu şekilde profiliniz kişiselleşecek ve daha fazla kullanıcıya ulaşım sağlayabileceksiniz. Instagram şekilli emojili biyografi yazma uygulaması da diğer Instagram uygulamaları gibi herhangi bir ücretle çalışmamaktadır. Bu nedenle ücretli uygulamalardan yararlanmadan kısa süre içerisinde Instagram biyografinize şekilli yazı yazmanız mümkündür.

Son Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2023

INTERNATIONAL

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.