Ankete katıl para kazan, Anket çözerek para kazanma yöntemini açıklıyoruz

0

Anket doldurarak ya da anketlere katılarak para kazanmak, internetten para kazanmanın yollarından birisidir. Anket çöz para kazan ya da anket yaparak para kazanma gibi isimler altında birçok uygulama mevcut. Gerçek para kazandıran uygulama ve sitelere “cashback” denir. Bu site ve uygulamalar, çoğu zaman görev bazlıdır. Görevler oyun oynamak, anket doldurmak, yorum yazmak veya reklam izlemek olabilir. Anket doldurmak ise, internetten para kazanmanın iyi yollarından birisidir.

İnternetteki ankete katıl para kazan siteleri nelerdir? Mobil telefondan anket doldurmak mümkün mü? Gelin, günümüzde ankete katıl para kazan siteleri listemize birlikte bakalım. İşte sadece anket doldurarak para kazanmaya hazır mısınız? O zaman en popüler ankete katıl para kazan siteleri listemiz sizinle.

Anket Doldurarak Gerçek Para Kazanmak Nedir?

“Ücretli anket siteleri” tabiri, anket doldurarak para kazanabileceğiniz siteler için kullandığımız bir terim. Anketler, çeşitli tüketici gruplarının çeşitli ürün veya konulardaki fikrini almak için değerli. Yani reklam izleyerek veya anket doldurarak para kazanma siteleri, sizlerin düşünce ve eğilimlerinizi merak ediyor.

Bunun için de sizlere reklam izlemeniz veya anket doldurmanız karşılığında çeşitli ücretler sunuyorlar. Amaç, bir tür saha araştırması. Hatta para kazandıran mobil uygulamalar arasında “FieldAgent” adında bir “gizli müşteri” uygulamasından da söz ettik.

Ankete Katılarak Gerçek Gelir Mümkün Mü?

Anket doldurarak para kazanma, kolay bir iştir. İnternete bağlı bir bilgisayar veya telefon üzerinden bunu yapabilirsiniz. Bununla beraber, gerçekten kayda değer gerçek para kazanmak için, boş zaman da gerekiyor. Anket doldurarak para kazanmak konusunda ciddiyseniz, anket sorularına doğru ve tutarlı cevaplar vermeniz gerekiyor.

Anket doldur – gerçek para kazan uygulamaları için “güvenli” denebilir. Ancak ücreti almak için bir kredi kartından çok, online alış – veriş için bir hesap kartı kullanmanız, güvenlik risklerini en aza indirebilir. Yani, evet anket doldur – para kazan siteleri üzerinden para kazanmanız mümkün.

En iyi Ücretli Anket Siteleri Listesi

Güvenli, gerçek para kazandıran anket siteleri için zamanınız var mı? O zaman, anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Ciddi ve gerçek para kazanmak için, anket doldurarak para kazanma sitelerinde tutarlı olmaya özen gösterin. Bunu yaptığınızda, firmaların “Pazar araştırması” faaliyetinde ciddi bir rol almış olacaksınız.

Google Ödüllü Anketler – Ankete katıl para kazan

Google ücretli anketler, anket doldurarak para kazanabileceğiniz sitelerin ilki. Aynı zamanda son derece güvenli olan Google Ödüllü Anketler, Google için önemli. Bu nedenle fikrinizi anket sorularıyla belirtebilir ve Google’a yardımcı olabilirsiniz. Miktar çok yüksek olmasa da, yurt dışı ödeme alma zorunluluğunun olmaması ve güvenlik nedeniyle, Google’ı tercih edebilirsiniz.

Toluna – Anketlere katıl para kazan

Toluna, en güvenli anket doldurarak para kazanma sitelerinden birisi. Dünya çapında 1 milyondan fazla kullanıcısı bulunan Toluna, oldukça güvenli. Ülkemizde, bir aracı kurum veya servis olmadan kolayca ödeme alabileceğiniz Toluna, anketleri sizlerin e-mail adresinize özel olarak gönderiyor. İnternet bağlantısı olan telefon veya bilgisayarınız üzerinden Toluna’ya ulaşmanız mümkün. Anketleri olabildiğince dikkatli ve özenli bir şekilde doldurursanız, gerçek para kazanabilirsiniz. Çoğu zaman site, anket başına 3 ilâ 5 Euro ödeme yapıyor.

FikirPazarı – Anket çöz para kazan uygulaması

Anket doldurarak para kazanmak Ekşi Sözlük gibi çeşitli sitelerde de çok popüler konu başlıkları arasında geliyor. FikirPazarı, mobil telefondan veya internetten ulaşabileceğiniz bir site. Site, sizlerin tanımlı e-mail adresinize doldurduğunuz anket başına 2 – 15 TL ödüyor. Anketleri doldururken titiz ve özenli davranırsanız ve sabırlı olursanız, FikirPazarı size sadece anket doldurmanız karşılığında ciddi miktarda gerçek para sunabilir.

AnketCepte – Telefondan anket doldurarak para kazanma

AnketCepte, temelde bir site olmasından çok mobil uygulama olarak tasarlanmış. Buna karşın ülkemizdeki en iyi anket doldur para kazan uygulamaları arasında yer alıyor. Benzer şekilde, AnketCepte sitesine ulaşarak ta para kazanmanız mümkün. Özellikle Ekşi Sözlük’te oldukça popüler olan uygulama / site için acele edin ve anket sorularına olabildiğince doğru cevap vermeye özen gösterin.

Zoombucks – Anket yaparak para kazanma

Aslında Zoombucks, Grabpoints ile aynı firmanın sunduğu bir anket doldur para kazan sitesi. Anket başına 1$ gibi bir ücret kazanmaya hak kazanıyorsunuz. Yurt dışından ödeme almakla ilgili bir sorununuz yoksa ve İngilizce biliyorsanız bu site ideal. Zoombucks ile iki hafta içerisinde ortalama olarak 10$ – 15$ kazanmanız da mümkün. Güvenilir ve başarılı bir anket doldurarak para kazanma sitesi arıyorsanız Zoombucks iyi bir seçim olabilir.

Grabpoints – Anket doldur para kazan uygulaması

Grabpoints, sizlere üye olmanız karşılığında 1000 puan veriyor ve puanın değeri 1$. İlerleyen zamanlarda anketlere doğru ve titiz cevap verirseniz, ciddi gelirler elde ediyorsunuz. Bununla beraber, İngilizce seviyenizin yeterli derecede olması gerekiyor. Uygulama – site, 5 – 6$ arasında değişen bir ücret çekme sınırına sahip. Yine de tüm dünyada en sevilen ve güvenilir anket doldurarak para kazandırma siteleri arasında yer alması açısından Grabpoints oldukça iyi bir seçim.

Havucum.com ve Ysense Anket uygulamaları

Güvenilir ve gerçek para kazanabileceğiniz diğer siteler için Havucum.com veya Ysense gibi alternatifleri de değerlendirebilirsiniz. Her iki anket doldurma sitesi de oldukça güvenilir. Tüm bunlara ek olarak, anket doldurarak kazandığınız parayı da almaya hak kazanıyorsunuz. Yani gerçek para kazanmak, gerçek gelir elde etmek Havucum.com ile mümkün.

Anket doldurarak gerçek para kazanmak için, acele etmeyin. Eğer uzun vadede iyi para kazanmak isterseniz, boş zamana bolca ihtiyacınız olduğunu da sakın ama sakın unutmayın. Bir diğer ipucu ise, anketlere doğru ve tutarlı cevap vermek. Anketlerde rastgele cevaplar vererek anket sorularını cevaplarsanız, uygulama veya site notunuzu düşürebilir. Bu nedenle dikkatli olun.

Ayrıca ankete katıl para kazan uygulamaları haricinde daha çok ek gelir elde etmenizi sağlayan başka yollar da vardır. Sitemizdeki para kazandırma makalelerini okudukça bu yolları öğreneceksiniz.

Şimdi isterseniz android ve ios uygulama mağazalarında yer alan anket doldurarak para kazanma uygulamalarının bazıları hakkında yapılan yorumlardan güncel olanları istifadenize sunalım. Anket doldurarak para kazanma uygulamalarının yorumlarını okuyarak bir fikir edinebilirsiniz.

Ankete katıl para kazan yorumları

Uygulama güzel ama çok az sayıda anket geliyor. Ben bu uygulamayı 1 yıl önce yükledim ve param 11,42 ₺ Lütfen anket sayısı arttırılsın! İnsanlar mutlu olur daha fazla para kazanırlar. Herkes için (bilgilendirici olduysa söyleyebilirsiniz)

E.a.

Uygulama güzel bir uygulama oyunlara filmlere kitaplara kullanabiliyorsunuz ama 1 sorun var o da anketler çok yavaş geliyor 2,3 aya bı geliyor benimkiler. Ben bekleyemem onu 3,4 ay da bir geliyorsa uğraşamam diyenlere tavsiye etmıyorum ama ben beklerim o orda biriksin diyenlere tavsiye ediyorum anketlerde guzel sevdiğin tatlıları ulkeseri içeceği fln soruyor öyle çok özel şeyleri sormuyor beklerim diyen herkese tavsiye ederim. Bir de daha çok anket gelirse sevinirim beklemek çok sıkıcı 

E.c.

Bu uygulama çok güzel ama bir kötü yanı var. Abi para biriktirmek çok zor lütfen Google Anketler anketleri biraz daha kısa sürede gönderebilir misiniz çünkü para biriktirmek yani baya zor lütfen biraz kısa sürede gelsin anketler buradan bir yıldız kırdım.

D.m.

Anket doldurarak para kazanma yollarında yeni gelişmeler oldukça sizlerle paylaşacağım değerli takipçilerim. Sağlıklı günler dilerim.

Son Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2022

INTERNATIONAL

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.