Google Adsense Alternatifi En İyi Siteler (2022)

2

Adsense alternatifi olabilecek en iyi reklam siteleri hakkında bir fikriniz olmadığına ve bu konuda gerçekten sizin taleplerinizi karşılayabilecek reklam sitelerine ihtiyacınız olduğunu biliyorum.

Google adsense ile para kazanmak her blog ve web site sahibinin hedefidir. Fakat Google adsensenin politika şartları münasebetiyle her kullanıcı burada umduğunu bulamıyor.

Bazıları banlanıyor, bazıları ise politika ihlalleri dolayısıyla bir türlü onay alıp para kazanmaya başlayamıyor. İşte tamda burada Google Adsense alternatifi olabilecek firmalar devreye giriyor.

Blog yazarak para kazanmanızı sağlayacak adsense alternatifi reklam sitelerini araştırarak bir araya getirdim. Aşağıda topladığım firmalar adsense alternatifi olabilecek yüksek kazanç getirebilecek firmalardır.

Google adsense alternatifleri ile web sitenize reklam ekleyerek tıklama ve gösterimlerden para kazanabilirsiniz.

Adsense Alternatifi Reklam Siteleri

1. Media.net

media net en iyi google adsense alternatifleri
media net en iyi google adsense alternatifleri

En etkili Adsense alternatifini arıyorsanız, işte burada: Yahoo ve Bing’den Adsense alternatifi Media.net, reklam alanında hem yayıncılar hem de reklam verenler için yenilikçi dijital reklamcılık ürünleri geliştiren endüstri lideri bir teknoloji şirketidir. New York, Los Angeles, Dubai, Zürih, Mumbai ve Bangalore gibi önemli operasyon merkezlerinde 500’den fazla çalışanı var.

Tüm ödemeleri şimdi Payoneer üzerinden yapılıyor. Türkiye’de adsense alternatifi arayanlar bu firmayı kullanarak kolaylıkla ödeme alabilirler.

Bugün, Media.net, önemli ve çeşitlendirilmiş bir müşteri tabanına çok çeşitli reklamcılık ve trafikten para kazanma çözümleri sunan önde gelen bir küresel bağlamsal reklamcılık şirketidir.

500’den fazla çalışanı olan Media.net, küresel reklamcılık işi yapan dünya çapındaki en büyük ekiplerden birine sahiptir. Media.net’in minimum trafik gereksinimleri vardır ve İngilizce konuşan ülkelerle çok daha iyi çalışır, bu nedenle trafiğiniz bu kriteri karşılamıyorsa bunu aklınızda bulundurun veya diğer AdSense alternatiflerinden bazılarını deneyin. Gereksinimlerini karşılıyorsanız, görüntülü ve içeriksel reklamlarıyla büyük para kazanırsınız.

Media.net, hesabınızın onaylanması ortalama sadece 2 gün sürer ve ilk 3 ay boyunca kazancınız üzerinden %10 daha fazla kazanırsınız! (bir Adsense onayının reddedilmesi için haftalarca beklemekten daha iyi).

2. PropellerAds Media

propeller ads google adsense alternatifi
propeller ads google adsense alternatifi

PropellerAds Media, günümüzde yayıncılar ve reklam verenler için mevcut en büyük reklamcılık ağlarından biridir. 2011’de çalışmaya başladılar ve hızlı bir şekilde büyük BGBM’lere sahip en büyük ağlardan birine dönüştüler.

Aşağıdaki nişler için web sitelerinden para kazanma konusunda uzmandırlar:

 • eğlence, videolar
 • filmler,
 • oyunlar,
 • flört,
 • finans,
 • yazılım,
 • kumar ve daha fazlası.

Bu nişlerde bir web siteniz varsa, Propeller ile Adsense’den daha fazla para kazanabilirsiniz. Ayrıca, mobil trafiğiniz varsa, büyük YG ve harika BGBM’lere yol açan uygulamalardan ve mobil uygulamalardan para kazanan reklam ağlarıyla yakından çalıştıklarından harika bir Adsense alternatifidir.

PropellerAds artık yerel görüntülü reklamlar, push bildirim reklamlarının yanı sıra geçiş reklamları ve açılır pencereler de sunmaktadır. Harika bir ağıdırlar ve yeni reklam biçimleri mükemmel performans gösterir.

Genel olarak PropellerAds Media, test etmek için oldukça iyi bir reklam türü ve para kazanma yöntemi portföyüne sahip oldukları için en iyi Google Adsense alternatiflerinden biridir.

Ödemeler Paypal, Payoneer, ePayments ve Webmoney üzerinden yapılır.

Hindistan, Singapur, Türkiye, Güney Afrika gibi ülkelerden gelen trafikten para kazanmaya çalışıyorsanız PropellerAds büyük bir reklam envanterine sahiptir.

Türkiye’de desteklenmesinden ötürü en iyi Google Adsense Alternatifi diyebiliriz.

3. Adsterra

adsterra google adsense alternatifleri
adsterra google adsense alternatifleri

Adsterra, büyük BGBM’lere ve dünyadaki hem mobil hem de masaüstü trafiği için birçok farklı reklam biçimine sahip yayıncılar için harika bir reklam ağıdır. Banka havalesi, Bitcoin, Paxum, PayPal, WebMoney, ePayments vb. Yoluyla NET15 bazında ödeme yaparlar.

5 USD’nin üzerine çıktığınızda paranızı çekebilirsiniz.

Reklam biçimleri, görüntülü reklamlar, popunders, doğrudan bağlantılar, web push bildirimleri, video reklamlar vb. gibi birçok kategoriyi içerir ve platformları, sitenizde yayınlamak istediğiniz reklamları en iyi şekilde elde etmek için filtrelemenize ve seçmenize olanak tanır.

4. Infolinks

infolinks google adsense alternatifleri
infolinks google adsense alternatifleri

Infolinks, 128 ülkedeki 200.000’den fazla çevrimiçi yayıncının kullanılmayan reklam alanlarından para kazanmasına yardımcı olarak bugün dünyanın en büyük para kazandıran ağlarından biridir. Yerel ve içeriğe dayalı reklamları, tüm reklam çözümleriyle mükemmel bir şekilde çalışır ve kullanıcının deneyimine müdahale etmez!

Etkili içerik ve video reklamlardan ilgi çekici görüntülü reklamlara kadar – Infolinks’in son derece özelleştirilebilir ürünleri trafiğinizden en iyi şekilde yararlanmanızı garanti eder.

Sitenize entegre edilmesi çok basittir. Infolinks reklam verenleri kaliteye göre seçilir, bu yüzden Facebook, Amazon, eBay, Ali Express, Pizza Hut, TripAdvisor, Hyundai ve daha fazlası gibi dünya çapında lider markalarla çalışırlar.

5. PopAds

popads
popads

PopAds, yayıncılar ve reklam verenler için Pop-Under reklamlarda uzmanlaşmış bir performans reklamcılık ağıdır. İyi oranlara sahipler ve tüm ülkelerden para kazanmak mümkün.

Günlük ödeme yapabilmeleri, bu nedenle minimum ödeme limitlerini karşılamak için çok fazla trafiğe ihtiyacınız yok. Kaliteleri iyidir ve ayrıca pop-up’lar, sekmeler / sekmeler altında ve diğer para kazanma yöntemleri vardır. Onayları kolaydır ve reklamlarınızın ayarlanması yalnızca birkaç dakika sürer.

6. PopCash

popcash
popcash

PopCash, Google Adsense’ye uzun süredir hizmet veren başka bir alternatiftir ve genellikle PopAds ile benzer (biraz daha düşük olsa da) sonuçlar verir. PopCash, hem mobil hem de masaüstü trafiği için tüm ülkeler için mükemmel bir BGBM’ye ve iyi bir envantere sahip PopUnder reklamlarına sahiptir.

PopCash’in minimum trafik gereksinimleri ve çok düşük minimum ödeme eşikleri vardır. Ödemelerinizi kontrol panelinde talep edebilirsiniz ve bunlar Paypal, Payza ve Paxum ile ödeme yapar. Para transferleri genellikle 24-48 saat sürer, bu hiç de fena değil.

7. Evadav

google adsense alternatifleri evadav
google adsense alternatifleri evadav

Evadav, hem yayıncılar hem de reklam verenler için yerel reklamlara odaklanan yeni bir reklam ağıdır. Yerel, video kaydırıcıları, mobil geçiş reklamları, banner’lar, push bildirimleri ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli reklam biçimleri sağlarlar.

Tüm reklam ögelerinin marka açısından güvenli olduğu onaylanır ve hem masaüstü hem de mobil cihazlar için çalışan rekabetçi BGBM’leri vardır.

Reklam birimlerinizi web sitenizin tasarımına göre özelleştirebilir ve seçebilirsiniz ve minimum trafik gereksinimi olan yayıncılar için çok uygun olan haftalık ödemeler sağladıklarını bilmekten memnuniyet duyarsınız.

8. RevContent

revcontent google adsense alternatifi
revcontent google adsense alternatifi

Revcontent, sektördeki en kaliteli reklamlardan ve onaylama işlemlerinden bazılarına sahip bir Yerel Reklam Ağıdır. Yerel Reklamlar, normal görüntülü reklamlara göre yüksek bir etkileşime sahiptir ve yalnızca ilgili makaleler gibi göründükleri için blogunuz veya web sitenizle oldukça iyi uyum sağlarlar. Revcontent, her tıklama başına 1-10 sent ödeyen ve dünyanın her yerinden süper geniş bir reklam veren ağına sahip olan harika TBM’lere sahiptir.

Yeterli hacim elde edebiliyorsanız, reklamlarınızı maksimum gelir elde etmek için optimize ederken çok yardımcı olan özel hesap yöneticinize de sahip olursunuz. RevContent’in minimum trafik kuralları katı olduğundan, yeni blogcular ve küçük siteler için tasarlanmamıştır.

9. Yllix Medya

yllix google adsense alternatifi
yllix

Yllix, son yıllarda iyi bir BGBM’ye ve birçok para kazanma seçeneğine sahip bir reklam ağı. Ana sayfaları basit görünebilir, ancak kontrol panelleri harika ve başlamak kolaydır.

Yllix’te Pop-under reklamlar, mobil yönlendirmeler, kaydırıcılar, katman reklamları ve tam sayfa reklamlar bulunur, böylece iyi bir TO elde edip onlarla para kazanabilirsiniz.

10. Amazon Associates

amazon satis ortakligi adsense alternatifi
adsense alternatifi amazon

Amazon dünyadaki en büyük online mağaza, bu yüzden iyi bir şey yapıyor olmalılar. Amazon’da bulunabilecek herhangi bir ürün hakkında içerik yazan bir web siteniz varsa, Amazon sizin için çalışabilir.

Amazon, envanterlerini tanıtabilmeniz için ve bu (PPC) Tıklama Başına Ödeme veya BGBM olmasa da blogunuza görüntülü reklamlar, yerel reklamlar, bağlantılar (satış ortaklığı olarak bilinir) ve daha fazlasını koymanıza olanak tanır.

Bu programa katıldığınızda, bağlantılarınızdan sattıkları her şey için size küçük bir komisyon ödenecektir.

Diyelim ki Apple ürünleri hakkında bir blogunuz var ve iPod veya sadece bir kablo almaya yönlendiren bir reklam koydunuz. Eğer sitenizi ziyaret edenler bu ürünlerden satın alırlarsa, küçük bir komisyon sizin olacaktır. 

Yani 10 dolarlık bir kablo satıyorsanız birkaç sent alabilirsiniz, ancak 1500 dolarlık bir dizüstü bilgisayar satıp 50 dolar alabilirsiniz.

Yabancı dilde niş site açan kişiler Amazon’un satış ortaklığını oldukça fazla kullanıyor ve çok ciddi miktarda kazançlar elde ediyorlar.

Amazon Associates programı, internetten para kazanmak için muhtemelen en sık kullanılan reklam ağlarından biridir. Amazon markasının gücü ve birçok ülkede mevcut olması onu çok çekici kılıyor.

Adsense Alternatifi Reklam Sitelerinden Hangisini Kullanıyorsunuz?

Google Adsense alternatifi reklam sitelerinden hangisini kullandığınızı aşağıda bulunan yorum alanından paylaşıp tavsiyelerde bulunarak sizde insanlara yardımcı olabilirsiniz.

Bana destek olmak için yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı lütfen unutmayın.

Son Güncelleme Tarihi: 5 Eylül 2022

INTERNATIONAL

2 Yorumlar
 1. Değerli ziyaretçim, digital pazarlama uzmanı olarak, sitemde sizlerden gelen talepler doğrultusunda içerkler oluşturuyorum. Bir çok ürünü ve hizmeti sizlerden gelen istekler üzerine inceledim ve inceleme yazıları yazdım. Yazılarımın bir çoğu kendi alanında bugüne kadar hazırlanmış en büyük rehber niteliğinde yazılardır. Sizlerin de özel bir konuda inceleme talebiniz varsa lütfen yorum alanından bana iletiniz. Taleplerinize dönüş yapmaya çalışacağım.
 2. avatar of 7searchppc
  7searchppc diyor

  I Read Your Blog. this is a very informative blog.
  We have the best Adsense alternative for publishers and the best ad network. Join us to become our lifetime media partner and get personal assistance in increasing your revenue.

 3. avatar of oyun delisi
  Oyun Delisi diyor

  Güzel yazı ezoic’i denemek istiyorum ama Oyun Delisi sitem hala çok yeni ve aylık 10.000 ziyaretçi almıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.